www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link uvádí kombo IP kamery a rekordéru

D-Link uvádí kombo IP kamery a rekordéru
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila nové produkty pro uživatele řady mydlink a jedná se o bezdrátovou IP kameru DCS-942L s rozlišením až 1080p vhodnou i pro noční dohled díky infračerveným diodám a také IP rekordér DNR-322L, čili v podstatě...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link si připravila nové produkty pro uživatele řady mydlink a jedná se o bezdrátovou IP kameru DCS-942L s rozlišením až 1080p vhodnou i pro noční dohled díky infračerveným diodám a také IP rekordér DNR-322L, čili v podstatě NAS určený pro ukládání záznamů z IP kamer D-Link.

IP kamera DCS-942L však dokáže pracovat i bez rekordéru díky slotu pro karty microSD s kapacitou až 16 GB a kromě Wi-Fi 802.11n (podpora WPS) pochopitelně obsahuje také klasické Ethernetové rozhraní, přes něž ji můžeme také napájet (podpora PoE). Portál mydlink zde nabídne možnost sledování domácnosti nebo kanceláře přes internet pomocí počítače, mobilního telefonu nebo tabletu (iOS a Android) a komunikovat budeme moci obousměrně (přenos zvuku)

Jinak budeme moci využít ovladací software D-ViewCam pro OS Windows, který pak může využít pro uložení záznamů klasický počítač a současně ovládat 32 kamer.

D-Link DNR-322L je označen za síťový videorekordér a tento model můžeme využít pro spolupráci s až 9 IP kamerami. Zařízení by se mělo po zapojení do sítě automaticky spojit s podporovanými kamerami, pak si od uživatele vyžádá několik úkonů pro nastavení a pak už může pracovat a ukládat záznamy na své dva 3,5" pevné disky s rozhraním SATA.

DCS-942L je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 4500 Kč (bez DPH) a DNR-322L přijde na 6430 Kč (bez DPH) bez disků.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře