www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link uvádí kombo IP kamery a rekordéru

D-Link uvádí kombo IP kamery a rekordéru
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila nové produkty pro uživatele řady mydlink a jedná se o bezdrátovou IP kameru DCS-942L s rozlišením až 1080p vhodnou i pro noční dohled díky infračerveným diodám a také IP rekordér DNR-322L, čili v podstatě...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link si připravila nové produkty pro uživatele řady mydlink a jedná se o bezdrátovou IP kameru DCS-942L s rozlišením až 1080p vhodnou i pro noční dohled díky infračerveným diodám a také IP rekordér DNR-322L, čili v podstatě NAS určený pro ukládání záznamů z IP kamer D-Link.

IP kamera DCS-942L však dokáže pracovat i bez rekordéru díky slotu pro karty microSD s kapacitou až 16 GB a kromě Wi-Fi 802.11n (podpora WPS) pochopitelně obsahuje také klasické Ethernetové rozhraní, přes něž ji můžeme také napájet (podpora PoE). Portál mydlink zde nabídne možnost sledování domácnosti nebo kanceláře přes internet pomocí počítače, mobilního telefonu nebo tabletu (iOS a Android) a komunikovat budeme moci obousměrně (přenos zvuku)

Jinak budeme moci využít ovladací software D-ViewCam pro OS Windows, který pak může využít pro uložení záznamů klasický počítač a současně ovládat 32 kamer.

D-Link DNR-322L je označen za síťový videorekordér a tento model můžeme využít pro spolupráci s až 9 IP kamerami. Zařízení by se mělo po zapojení do sítě automaticky spojit s podporovanými kamerami, pak si od uživatele vyžádá několik úkonů pro nastavení a pak už může pracovat a ukládat záznamy na své dva 3,5" pevné disky s rozhraním SATA.

DCS-942L je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 4500 Kč (bez DPH) a DNR-322L přijde na 6430 Kč (bez DPH) bez disků.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů