reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

D-Link uvádí nové přístupové body Wi-Fi N pro firmy

, , aktualita
D-Link uvádí nové přístupové body Wi-Fi N pro firmy
Nové modely dostaly označení DAP-2310 a DAP-2360 a D-Link slibuje, že nám zajistí "maximální bezdrátové pokrytí interiéru" pomocí sítě Wi-Fi 802.11n. Využívají totiž funkci AP Array, která dokáže sloučit až osm přístupových bodů pro distribuci...
D-Link uvádí nové přístupové body Wi-Fi N pro firmy
Nové modely dostaly označení DAP-2310 a DAP-2360 a D-Link slibuje, že nám zajistí "maximální bezdrátové pokrytí interiéru" pomocí sítě Wi-Fi 802.11n. Využívají totiž funkci AP Array, která dokáže sloučit až osm přístupových bodů pro distribuci signálu, přičemž umožňují jednotný management a automatickou rekonfiguraci v případě, že jeden přístupový bod selže. To bez nutnosti využít wireless kontroler.
DAP-2310


Oba modely pracují v 2,4GHz pásmu, dosahují přenosu dat s propustností až 300 Mbps a mají jeden gigabitový ethernetový port pro připojení k LAN. Samozřejmě nechybí funkce pro vyrovnávání zátěže a upřednostňování vybraných multimediálních aplikací (WMM QoS), dále nechybí šifrování WPA/WPA2 a autentizace přes servery RADIUS či možnost nastavení souběžných virtuálních sítí (VLAN).
DAP-2360


DAP-2360 je vybaven portem PoE, takže se dokáže napájet přímo přes Ethernet a také ohnivzdorné pouzdro z kovu. Nastavení se provádí přes klasické webové rozhraní s možností zabezpečení SSL a pak tu je i SSH pro zabezpečení kanálu mezi lokálními i vzdálenými uživateli a rovněž Telnet. Pro nakonfigurování více přístupových bodů z jednoho místa mohou administrátoři využívat D-Link AP Manager II nebo D-View, což je modul pro správu přes SNMPv3.

Novinky jsou již v prodeji s cenou 2810 Kč za DAP-2310 a 5380 Kč za DAP-2360.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
reklama
reklama