www.svethardware.cz
>
>
>

Das Keyboard 4: mechanická klávesnice s USB 3.0

Das Keyboard 4: mechanická klávesnice s USB 3.0
, , aktualita
Společnost Das Keyboard si připravila nový model mechanické klávesnice Das Keyboard 4, která má oproti předchozím modelům představovat výrazné zlepšení. Nabídnout má mimo jiné i hub s USB 3.0 nebo ovládání zvuku.
K oblíbeným
reklama
Das Keyboard 4 má tedy být výrazně lepší než předchozí modely klávesnic, jak nás ujišťuje autor této značky, Daniel Guermeur. Nová mechanická klávesnice verze 4 přichází vybavena předělanou schránkou, která má pohlcovat vibrace a také je vybavena velkým knoflíkem pro ovládání hlasitosti.
- klikněte pro zvětšení -


V ostatních ohledech je design této klávesnice celkem normální, a to včetně nabídky a rozložení kláves. Nad numerickou částí ale máme i speciální tlačítka pro ovládání multimédií a také snadné a rychlé uspání počítače.

Pak tu je hub se dvěma porty USB 3.0 s propustností 5 Gbps, NKRO přes USB, čili se nemusíme starat o to, kolik najednou stisknutých kláves tento model dokáže zaznamenat. Specialitkou je magneticky přichycený dlouhý podstavec, který klávesnici udržuje ve 4° sklonu a má i funkci pravítka. Nakonec výrobce zmiňuje dlouhý dvoumetrový kabel.


Das Keyboard 4 bude k dispozici ve verzi Professional s klasickými QWERTY popisky a také ve verzi Ultimate, která nebude mít vůbec žádné popisky. Obě využijí tlačítka Cherry MX Blue nebo Cherry MX Brown, jejichž kontakty mají být pozlaceny. V nabídce budou v americké, německé, anglické či severské verzi za 169 euro v případě Cherry MX Blue a 173 euro s Cherry MX Brown.

Zdroj: techPowerUp

reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů