Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dash

Registrace: 29.8.2009
Komentářů: 18, score 1.0
Účast v Expertiádách: 14 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 9 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 1.12.2015 s hodnocením +3:
N2kterým to bohužel jasné není, ale souhlasím, že aplikace je zbytečná, dle ohlasů nepoužitelná a navíc mi stejně ani nefunguje na Galaxy S4. Já pro potřebnou pomoc používám Wi­-Fi Analyzer a ten mi skutečně pomohl s nasměrováním antén pro co nejlepší signál a s výběrem optimálního kmitočtu­/kanálu.

https:­/­/play.google.com­/store­/apps­/details?id=com.farproc.wifi.analyzer
Komentář z 2.8.2016 s hodnocením +1:
Zrovna jsem chtěl navrhnout, ať napíše nějaký český web článek pro ty, kdo nechtějí čekat frontu na update. Před hodinou jsem nahodil upgrade a zatím s ničím žádný problém nenastal, takže prozatím všem mohu doporučit :D
Komentář z 7.12.2011 s hodnocením +1:
Jej, nedočetl jsem to ... ano v podstatě píšeš to samé co jsem před chvíli pracně sepsal :D ... Tohle já všechno vím, to ale nemá co do činění s tím, když napíšu, že finální výrobky Samsungu a LG jsou profláklejší a jsou mnohem více vidět i přes to, že jak právě ty píšeš, jiní výrobci dokážou odvést kvalitní práci mnohdy za velice rozumný peníz a dost často na stejném použitém panelu. Valná většina trhu­/konzumentů jsou běžní uživatelé a ti se nedívají na to, jaký panel je v daném monitoru a jaké má parametry v detailu. Ale když už jsi to načal, zajímalo by mě, co užívá zrovna iiyama za panely :)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.8.2015 s hodnocením -1:
Nechápu, kdo chce, tak si ho přehodí zpátky. Mě se po upgradu začal sám chrome ptát, jestli ho chci nastavit jako hlavní. A budu bránit MS, ale je to jejich OS a je jen jejich věc, jestli ho vybaví vlastním prohlížečem. To je jako kdyby VW koncern nemohl prodávat auta s rádiama a nechával tam volnej socket s nápisem ­"insert radio­", aby vyhověl výrobcům autorádií.