www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s
, , aktualita
Společnosti Adata se s jejími paměťovými moduly Spectrix D60G RGB povedlo překonat předchozí rychlostní rekord DDR4 pamětí. Ten činil 5608 MT/s a společnosti se podařilo jej překonat o 26 MT/s.
K oblíbeným
reklama
Nový rekord v rychlosti operačních pamětí DDR4 drží nyní společnost Adata se svými výkonnými paměťovými moduly Spectrix D60G RGB. Dosavadní rekord dle serveru HWBot činil 5608,8 MT/s, nový rekord se pak zastavil na hodnotě 5634,2 MT/s. O jeho provedení se postarala XPG Overclocking Lab (XOCL), výsledky přetaktování pak byly ověřeny již zmíněným serverem HWBot.
 
Adata Spectrix D60G DDR4
 
K dosažení rekordu byla využita byla high-endová základní deska MSI MPG Z390I Gaming Edge AC s LN2 chlazením a procesorem Intel Core i9 9900K. Tak uvidíme, jak dlouho tento rekord vydrží a kam se dostaneme s novou generací pamětí DDR5.
 
Rekord Adata Spectrix DDR4 D60G RGB
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu
Jeden z bývalých řidičů autonomních aut Waymo byl vyhozen za problémy s bezpečností. A očividně právem, protože si svou frustraci vybil pomstou a tím, že později přinutil autonomní vůz společnosti nabourat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas
V Las Vegas Convention Center buduje společnost The Boring Company dva tunely, přičemž nedávno dokončila hloubení jednoho z nich. Tato událost byla v podobě videa sdílena i na Twitteru. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat? Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat?
Společnost Valve ohlásila, že její Half-Life: Alyx bude vypuštěn na trh 23. března, čili zhruba za půldruhého měsíce. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové požadavky v případě počítačové sestavy. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek16 komentářů
Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce
Dnes jsme se dozvěděli, že NVIDIA raději předem snížila své očekávané tržby v tomto kvartálu o 100 milionů dolarů, aby v nich počítala s dopady koronaviru Covid-19. Další podobné zprávy přicházejí od Tchaj-wanských firem.
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0 Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0
Komachi Ensaka na svém twitterovém účtu zveřejnil snímky základní desky ASRock B550AM, čili Micro-ATX verze desky se novým čipsetem B550A. Takové desky mají být určeny pro OEM zákazníky. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů