www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s
, , aktualita
Společnosti Adata se s jejími paměťovými moduly Spectrix D60G RGB povedlo překonat předchozí rychlostní rekord DDR4 pamětí. Ten činil 5608 MT/s a společnosti se podařilo jej překonat o 26 MT/s.
K oblíbeným
reklama
Nový rekord v rychlosti operačních pamětí DDR4 drží nyní společnost Adata se svými výkonnými paměťovými moduly Spectrix D60G RGB. Dosavadní rekord dle serveru HWBot činil 5608,8 MT/s, nový rekord se pak zastavil na hodnotě 5634,2 MT/s. O jeho provedení se postarala XPG Overclocking Lab (XOCL), výsledky přetaktování pak byly ověřeny již zmíněným serverem HWBot.
 
Adata Spectrix D60G DDR4
 
K dosažení rekordu byla využita byla high-endová základní deska MSI MPG Z390I Gaming Edge AC s LN2 chlazením a procesorem Intel Core i9 9900K. Tak uvidíme, jak dlouho tento rekord vydrží a kam se dostaneme s novou generací pamětí DDR5.
 
Rekord Adata Spectrix DDR4 D60G RGB
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla
Antivirové programy AVG a Avast se nepohodly s poslední verzí internetového prohlížeče Mozilla Firefox 67.0.2. Způsobily totiž ztrátu uložených hesel v prohlížeči. Naštěstí už existuje náprava a hesla lze získat zpět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka100 komentářů