www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s
, , aktualita
Společnosti Adata se s jejími paměťovými moduly Spectrix D60G RGB povedlo překonat předchozí rychlostní rekord DDR4 pamětí. Ten činil 5608 MT/s a společnosti se podařilo jej překonat o 26 MT/s.
K oblíbeným
reklama
Nový rekord v rychlosti operačních pamětí DDR4 drží nyní společnost Adata se svými výkonnými paměťovými moduly Spectrix D60G RGB. Dosavadní rekord dle serveru HWBot činil 5608,8 MT/s, nový rekord se pak zastavil na hodnotě 5634,2 MT/s. O jeho provedení se postarala XPG Overclocking Lab (XOCL), výsledky přetaktování pak byly ověřeny již zmíněným serverem HWBot.
 
Adata Spectrix D60G DDR4
 
K dosažení rekordu byla využita byla high-endová základní deska MSI MPG Z390I Gaming Edge AC s LN2 chlazením a procesorem Intel Core i9 9900K. Tak uvidíme, jak dlouho tento rekord vydrží a kam se dostaneme s novou generací pamětí DDR5.
 
Rekord Adata Spectrix DDR4 D60G RGB
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading
Vypadá to, že v rámci konkurenčního boje s úspěšnými procesory AMD Ryzen se low-endové čipy Intel Core i3 dočkají výkonnostní vzpruhy. V 10. generaci Core by totiž měly dostat podporu Hyper-Threadingu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM
Pokud potřebujete hodně paměti RAM, ale jste limitováni počtem slotů, přijdou vhod moduly s vysokou kapacitou. Společnost G.Skill proto přichází s 32GB moduly a sety pamětí s celkovou kapacitou až 256 GB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,... Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,...
Facebook svou kryptoměnu Libra asi opravdu jen tak neprosadí a neuvede do reálného života. Poté, co projekt opustil PayPal, oznámily podobný krok i další společnosti, navíc jde o ty nejdůležitější jako Mastercard nebo Visa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence
Mnozí předpovídají herní streamovací službě Google Stadia neúspěch, protože přenos videa přes Intenet musí zákonitě způsobovat nepřekonatelné latence v hraní. Google však tvrdí, že latence nebudou problém. Díky AI mají být dokonce záporné.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000 TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000
TP-Link přichází s relativně levnými W-Fi routery řady Archer, které podporují nový standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Slibují tak vysokou propustnost a maximální přenosové rychlosti až 1,5 Gbps, resp. 3,0 Gbps.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala26 komentářů