www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s

DDR4 od Adata přetaktovány na rekordních 5634 MT/s
, , aktualita
Společnosti Adata se s jejími paměťovými moduly Spectrix D60G RGB povedlo překonat předchozí rychlostní rekord DDR4 pamětí. Ten činil 5608 MT/s a společnosti se podařilo jej překonat o 26 MT/s.
K oblíbeným
reklama
Nový rekord v rychlosti operačních pamětí DDR4 drží nyní společnost Adata se svými výkonnými paměťovými moduly Spectrix D60G RGB. Dosavadní rekord dle serveru HWBot činil 5608,8 MT/s, nový rekord se pak zastavil na hodnotě 5634,2 MT/s. O jeho provedení se postarala XPG Overclocking Lab (XOCL), výsledky přetaktování pak byly ověřeny již zmíněným serverem HWBot.
 
Adata Spectrix D60G DDR4
 
K dosažení rekordu byla využita byla high-endová základní deska MSI MPG Z390I Gaming Edge AC s LN2 chlazením a procesorem Intel Core i9 9900K. Tak uvidíme, jak dlouho tento rekord vydrží a kam se dostaneme s novou generací pamětí DDR5.
 
Rekord Adata Spectrix DDR4 D60G RGB
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář