Dedecekhribecek

Registrace: 11.2.2008
Komentářů: 118, score -1.2
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 30.12.2020 s hodnocením +9:
Abych řekl pravdu tak jsem si myslel že podobná zpráva přijde dříve z USA. Tam si asi myslí místní politici, že výroba Intelu je OK nebo že je zachrání plánovaní továrna TSMC.

Myslím si ale, že peněz to je málo a navíc snahy evropských politiků nikdy moc pokroku nepřinesly. Proto moje skepse, že to něco změní v našem trestuhodném Evropském zaspání.
Komentář z 13.1.2021 s hodnocením +6:
Tak tohle je velmi truchlivé čtení pro Intel.
Komentář z 22.1.2021 s hodnocením +4:
Po dlouhé době pozitivní zpráva o výrobním procesu z Intelu.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.1.2021 s hodnocením -17:
Intel se svými problémy jistě nemá zájem na stagnaci jakéhokoliv svého business. Kdyby Intelu ECC pořádně vydělávalo tak to budou cpát na trh horem i dolem. Problém ale je jenom v tom, že ECC nechtějí uživatelé tolik jak by si pan Torvlads představoval.

Každému co jeho jest.
Komentář z 5.1.2021 s hodnocením -15:
Já stejně jako většina lidí nemá ECC paměti. Prostě se to nevyplatí a proto je ani nechci. Na Intel se rozhodně nebudu vymlouvat a raději si koupím něco co je výhodnější. Proč Vy tak toužíte po ECC pamětech když se to podle trhu nevyplatí? Nebo je snad v počítači máte?
Komentář z 5.1.2021 s hodnocením -13:
Jenomže výrobní náklady jsou takové jaké jsou a proto to lidé, předpokládám včetně Vás, nekupují. Málo zájemců drzí cenu nahoře. Intel v tom je nevinně.