www.svethardware.cz
>
>
>

DeepCool Steam Castle: skříně v industriálním stylu

DeepCool Steam Castle: skříně v industriálním stylu
, , aktualita
Společnost DeepCool si připravila počítačové skříně Steam Castle pro sestavy založené na deskách Micro ATX. Zajímavý je na nich především vzhled, který můžeme označit za retro a industriální. Samotný výrobce mluví o Steam Punku.
K oblíbeným
reklama
DeepCool Steam Castle totiž patří do Steam Punk Series, takže se od ní přímo očekává, že ukáže nějaké zajímavé prvky. Ty by však měly být také užitečné a vypadá to, že alespoň v případě stříbrných mřížek tomu tak je. Steam Castle jinak můžeme označit za vcelku normální skříň typu Cube, která je uvnitř rozdělena na dvě patra. Ve spodním má místo pro napájecí zdroj a disky či SSD a v horním pak pro mechaniku či externí 3,5" zařízení a především základní desku Micro ATX a vše, co k ní náleží.

DeepCool také tyto skříně nabídne hned ve čtyřech barevných provedeních, a to v černém, bílém, červeném a žlutém, takže budeme mít na výběr. S ohledem na odkazovaný Steam Punk bychom ale možná očekávali trošku jiné odstíny. Výrobce se snaží atmosféru dokreslit alespoň pomocí čtyř LED umístěných nahoře, bezpochyby pod kruhovými výdechy, přičemž tyto LED budou moci různě poblikávat, reagovat na rychlost ventilátorů a kdo ví, co ještě.

Steam Castle jsou bezpochyby určeny především pro herní sestavy, jejichž chladičům nabídnou na výšku velkorysých 200 mm a problém nebude ani s vměstnáním 240mm radiátoru. Grafické karty pak mohou mít na délku maximálně 320 mm.

O chlazení interiéru skříně se postará přední 200mm ventilátor plus zadní 120mm, které jsou již součástí základní výbavy. Dále tu máme dvě pozice pro 3,5" disky nebo 2,5" SSD, přičemž pak tu jsou ještě dvě určené výhradně pro SSD.

DeepCool Steam Castle přijde na trh v červenci, a to za cenu 89 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře