Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell představuje další inkoustové tiskárny pro malé a střední firmy

8.11.2006, Jan Vítek, aktualita
Dell představuje další inkoustové tiskárny pro malé a střední firmy
Dell nedávno rozšířil svou nabídku o dva modely multifunkčních tiskáren Dell All-in-One 946 a Dell Photo All-in-One 966. Zařízení tedy umožňují tisknout, faxovat, kopírovat a scannovat i bez nutnosti použití počítače. „Přímé ohlasy našich...
Dell nedávno rozšířil svou nabídku o dva modely multifunkčních tiskáren Dell All-in-One 946 a Dell Photo All-in-One 966. Zařízení tedy umožňují tisknout, faxovat, kopírovat a scannovat i bez nutnosti použití počítače. „Přímé ohlasy našich zákazníků ukazují, že požadují výkonné, multifunkční tiskárny, které nabízejí vysokou hodnotu a zaručující snadné zapojení do již existujícího prostředí,” řekl Enrico Bradamante, hlavní manažer pro tisk společnosti Dell EMEA. „Nové multifunkční tiskárny Dell nabízejí vysokou kvalitu a jednoduchou instalaci za dostupnou cenu. Jedná se o jednoduché řešení pro zvýšení výkonnosti v domácnostech i kancelářích."
Dell AIO 946 se zaměřuje především na malé firmy, jimž nabízí rozumnou pořizovací cenu a konkurenceschopné provozní náklady. Pomocí AIO 946 můžete tisknout v rozlišení až 4800 x 1200 dpi a scannovat v 1200 x 2400 dpi a 48-bit rozlišení. Nejvyšší rychlost tisku se pohybuje na 25 stránkách za minutu. Ty tiskárna bere z automatického podavače o kapacitě 50 stránek. Mezi volitelnou výbavu patří také bezdrátový síťový adaptér.
Dell Photo AIO 966 nabízí stejně jako 946 rozlišení tisku 4800 x 1200 dpi, 48-bit rozlišení při scannování a 50 stránkový automatický podavač. Tiskárna je zaměřena na tisk fotografií, které si dokáže stáhnout přímo z digitálních fotoaparátů, flash karet, mobilních telefonů, nebo jiných USB zařízení. AIO 966 může chrlit papír v rychlosti 31 stránek za minutu černobíle a 23 barevně. Stejně jako 946 i tato nabízí volitelný bezdrátový síťový adaptér, ale i další podavač, který kapacitu zdvojnásobí.

AIO 946 je dostupná za cenu 3 700Kč bez DPH a Photo AIO pořídíte za 4 900Kč bez DPH. Dell poskytuje jednoroční záruku výměny během následujícího pracovního dne s možností rozšíření servisu až na tři roky.

Zdroj: Dell