reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell přichází se třemi novými storage systémy pro oblast EMEA

22.2.2007, Jan Vítek, aktualita
Dell přichází se třemi novými storage systémy pro oblast EMEA
Tři nová, jednoduchá a cenově dostupná řešení úložného prostoru dat zahrnující řady Dell/EMC a Dell PowerVault představila firma Dell a předurčila je malým a středním podnikům. Budou se nabízet v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA)....
Tři nová, jednoduchá a cenově dostupná řešení úložného prostoru dat zahrnující řady Dell/EMC a Dell PowerVault představila firma Dell a předurčila je malým a středním podnikům. Budou se nabízet v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA). „Společnost Dell v úzké spolupráci se svými zákazníky vyvíjí řešení, která ideálně odpovídají potřebám jejich podniků,“ řekl Paul Kaeley, ředitel oddělení storage pro oblast EMEA. „Správa storage systémů může být náročná na prostředky a velmi nepředvídatelná. Nedostatek kapacity může organizaci znemožnit rychle reagovat na nutné změny a vést k nárůstu nákladů, nezbytných ke splnění poptávky. Naše nová řešení jsou příslibem k uspokojení těchto potřeb na základě jednoduchosti, cenové dostupnosti a vynikajících parametrů.“Konkrétně se jedná o Dell/EMC CX3-10 - diskové pole SAN (Storage Area Network) a páskové knihovny PowerVault TL 2000 a TL 4000 pro spolehlivý, nepřetržitý a bezobslužný provoz. Systém CX3-10 podporuje iSCSI a Fibre Channel klienty a rozšiřuje dosah architektury UltraScale z korporátní sféry i na malé a střední podniky. Dále zjednodušuje ukládání tím, že sdružuje software pro failover a správu do balíčků a nabízí konfiguraci založenou na SATA discích.

Páskové knihovny PowerVault TL2000 a TL4000 mají za úkol doplňovat disková pole a chránit kritická data, archivovat je a spravovat. Tato zařízení také nabízí bezobslužný a nepřetržitý provoz a instalaci, nastavení i správu má zákazník zvládnout i sám. Nativní kapacita činí 17,6 TB u 44 zásobníků a 9,6 TB s 24 zásobníky.

Zdroj: Dell
reklama