www.svethardware.cz
>
>
>
>

Deltatronic představil pasivně chlazený All in One

Deltatronic představil pasivně chlazený All in One
, , aktualita
Německá společnost Deltatronic zařadila do své nabídky zajímavý model počítače typu All in One, jenž je chlazený pouze pasivně, a tak by měl pracovat naprosto tiše. Jedná se o počítač s označením Silentium, jenž má na své zadní straně velké...
K oblíbeným
reklama
Německá společnost Deltatronic zařadila do své nabídky zajímavý model počítače typu All in One, jenž je chlazený pouze pasivně, a tak by měl pracovat naprosto tiše. Jedná se o počítač s označením Silentium, jenž má na své zadní straně velké množství ventilačních otvorů a k tomu také ukazuje velký žebrovaný pasiv.

Tento počítač přitom není založen na nějakém slabounkém procesoru, ale má pod kapotou čtyřjádrový Core i7-3770T generace Ivy Bridge, jenž je doplněn o čipovou sadu Intel Q77 Express. Jeho TDP je přitom 45 W.

Dále nám tento počítač nabídne 4 GB paměti DDR3-1600, 128GB SSD Samsung 840 Pro, v boku je umístěna DVD vypalovačka a pak tu máme čtečku karet 4 v 1, 6W stereo reproduktory a také webkameru, ale s rozlišením pouze 0,3 Mpix. Bezdrátová konektivita zahrnuje Bluetooth 3.0, 802.11 b/g/n WLAN a pak se nezapomnělo ani na gigabitový Ethernet. My zase nemůžeme zapomenout na informace o obrazovce, které jsou pouze dvě - rozlišení 1920 x 1080 a úhlopříčka 24", takže půjde nejspíše o TN.

Deltratronic Silentium je v Německu již k dispozici za cenu od 990 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek