reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

detrhomer

Registrace: 6.2.2008
Komentářů: 33, score 2.1
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 9.12.2021 s hodnocením +13:
Já nechápu poslední dobu, výkon jde nahoru na úkor extrémní spotřeby. Není tak dlouho jak se všichni smáli prescotu jaké to je topení, nebo amd jak jejich grafiky žerou a to byly kolem 150w na grafice a co čtu příští generace grafik a procesorů žerou už Kilowaty a nikdo to neřeší. Přitom s rostoucí cenou energií by se měla mnohem víc dbát na efektivitu. Svět se v prdel obrací.
Komentář z 29.3.2022 s hodnocením +9:
Do této situace dostal západ jeho vlastní Kapitalismus a honba za mamonem. Levná pracovní síla, velké nerostné bohatství všichni z toho těžili léta a čína jim rostla pod rukama a teď se diví, že ta levná čína je předběhla a už ji nebaví být tou levnou pracovní silou a drancovat svou zemi pro pár drobných. Americe ujíždí vlak na více frontách a bojím se co z toho může vzniknout.
Komentář z 19.10.2020 s hodnocením +5:
Za tento papírový launch a podvod ma zákazníky přeji Nvidii, aby se nové Radeony povedly enormě a dostala se do stejných problémů jako Intel, který usnul na vavřínech. Těšil jsem se na novou nvidii, ale budu doufat že se to AMD povede a pořídím po 1080ti pro změnu konkurenci byť mám g­-sync monitor. Měla se na to vykašlat a uvést karty až doladí výrobu a ne udělat takovýto chaos.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 1.7.2021 s hodnocením -6:
Těším se až to přijde,tak oba výrobci zaplacou nad vydelkem kdy uprednostnili tezare pred normalinim zakaznikem. Brutalne jim padnou prijmy,az se naplni grafikama od tezaru. Pak budou prosit hrace at inovuji a ti nebudou mit duvod. Proc kupovat grafiku za 1000dolaru kdyz bude na bazaru 70­-80% stejneho vykonu za tretinovou cenu.
Komentář z 17.10.2020 s hodnocením -4:
Místo křečka Bych tam dal prymulu s rouškou,ať si zkusí fyzicky pracovat s rouškou :D Nedal by ani minutu :D
Komentář z 30.3.2022 s hodnocením -1:
Tímto tempem budou ke grafice dávat klimatizaci jako dárek :D
A opravdovým fajnšmekrům přibalí saunu, kde ty 2KW budou akorát :D
Svět se v prdel obrací, energie letí vzhůru a vyývoj místo efektivity jde cestou brutální spotřeby energie.
Tohle nemůže dopadnout dobře. To samé Elektroauta, svět má problém pokrýt svou spotřebu,ale vymýšlejí jen kraviny které to jen zhoršují.