Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry

Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
, , aktualita
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
K oblíbeným
reklama
O remasteru Diabla II se mluví už nějakou dobu. Koncem února se objevil i trailer ke hře, která ponese název Diablo II: Resurrected, a víme, že by se měla objevit koncem letošního roku. Nyní se objevuje další zajímavá informace. Nepůjde totiž o zbrusu novou hru, protože tato "novinka" je v podstatě původním Diablem II s inovovanou grafikou a zvuky, takže budou fungovat dokonce i více než 20 let staré uložené pozice. Můžete tedy pokračovat tam, kde jste na přelomu tisíciletí skončili.
 
Diablo 2 Resurrected
 
Ostatně už v únoru bylo v rozhovoru pro Polygon s Rodem Fergussonem řečeno, že nejde o remake a reverzní inženýrství původní hry. Nesnaží se postavit hru, která vypadá jako Diablo 2, ale tato hra je přímo uvnitř všeho. V podstatě stačí zmáčknout tlačítko a objeví se původní verze s 2D grafikou. Není tedy divu, že se vývojářům podařilo rozběhat i možnost nahrání uložených pozic z původní hry. Nicméně pak už jen zamrzí, že si chce za lepší grafiku a zvuky účtovat 39,99 USD. Na druhou stranu je to možná lépe (že se upraví jen grafika a zvuky), než by se měl Blizzard snažit "opravit" něco, co opravit nepotřebuje.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí
Společnost Neuralink Elona Muska se snaží vyvinout rozhraní, které umožní přenášet signály z mozku do různých zařízení. Má pomoci např. paralyzovaným lidem znovu ovládat své končetiny. Prozatím ale umožňuje opicím hrát hru Pong.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
9.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače
Chtělo by se říci spíše "relativně levné", neboť přepínač či switch může být pro někoho zboží, za něž je ochoten utratit nanejvýš pár stovek. Rychlý Ethernet ale není levný, i když 130 dolarů za 2,5GbE switch už není tak moc. 
9.4.2021, aktualita, Jan Vítek
Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej
Facebook není v této době jediný, koho se týká další velký únik dat. Shodou okolností jde opět o cca půl miliardy uživatelských účtů, jejichž data jsou nyní k dispozici. Někdo se tak nyní snaží obohatit jejich prodejem. 
9.4.2021, aktualita, Jan Vítek
Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU
Nedávno by se nad tím nikdo nepozastavil, ale nyní působí reklama Intelu na mobilní procesory Core, v níž se ukazuje MacBook Pro, poněkud komicky. A to zvláště ve světle nové reklamní kampaně Intelu. 
9.4.2021, aktualita, Jan Vítek2 komentáře