Diamanty jsou tvrdé, ale když je hodíte do oně tak zhoří. Když do nich praštíte kladivem tak se rozdrtí. Je to pořád jenom forma uhlíku.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(0)
Záření není radioaktivní. Radioaktivní může být např. prvek, záření ionizující, maximálně záření vzniklé radioaktivním rozpadem.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(0)
Pořád slyším o tom, jak mají technologii na baterie co mají 3x více energie a 10x více energie, co jsou schopny se nechat nabít za 30 minut a mít 10x více cyklů než stávající LI-ION či LI-POL, ale pořád jen řeči, řeči, řeči... Už mě to nudí a otravuje. Až někdo přijde ze zprávou, že se to prodává, tak to teprve bude zajímavá zpráva.
Ohledně těchto nukleárních baterii. Bez ohledu na nízké vyzařování, už vidím ta nařízení SÚJB... ;-) (nadsázka) Každý uživatel musí vyplnit protokol o materiálovém složení, množství a aktuální úrovni radiace jednotlivých radioizotopů a to jak při nákupu tak při zbavování se. Budou muset být zřízeny speciální prodejny a sběrny, kde při vstupu a výstupu musí člověk projít radiačním měřením. Taktéž musí každý uživatel podstupovat povinnou radiační prohlídku minimálně jednou ročně. Uživatel dále musí mít na viditelném místě (například na zádech, pokud nese batoh pak na třeba na batohu), že je nositelem neviditelného ionizačního záření, a že jeho tělo a zavazadla jsou sledovanou zónou. Na předmětech s baterií pak informaci o tom, že jejich vnitřek je kontrolovanou zónou. Uživatel musí po celou dobu svého života archivovat všechny dokumenty v souvislosti radioaktivním materiálem. Pokud uživatel zemře, musí jeho tělo projít závěrečným radiačním měřením. ;-)
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(3) nízká(4)
Když vás to nudí a otravuje, tak to nečtěte. Já takhle taky filtruju spoustu nesmyslných informací a žije se mi lépe ...
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(3) nízká(1)
Tady by asi bylo dobré zmínit, že hlavní výhodou bude (by byla) trvanlivost zdroje, ne jeho výkon, což tak nějak i zmiňují ve videu, i když mi přijde, že i tam si od toho slibují až moc energie. Když si vezmu tritiové zářiče, tak taky svítí desetiletí, ale výkon je.... no prostě to moc nesvítí :D
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(0)
Ještě si zapomněl na uchování všech dokumentů o měření nejméně 10 let po uživatelově smrti, ať žije Atomový zákon :-D.
Jinak ano, jsou to řeči neboť "bateriová lobby" (stejně jako ta ropová) je silná a když bude třeba, tak to zarazí.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(1)
Ještě by to chtělo něco k chemtrails :-D
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(1)
No, na videjko jsem se dodíval, ale nikde jsem si nevšiml, že by tam někdo naznačoval, že by to jako lidi měli nosit u sebe. Nopak to navrhují jako (zřejmě záložní) baterku třeba v družicích, páč ty nemáme jak strkat do zásuvky přes noc na nabití... Ani nevím, k čemu by člověku bylo mít baterku co vydrží 5000 let (resp. ještě déle).
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(0)
5000 rokov , ja chcem iba takú čo mal Terminátor v sebe...100 rokov funkcie s takým výkonom...
čo vy nato??
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(3) nízká(0)
vybuch ty baterie byl moc nebezpecny. to radsi ne.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(5) nízká(0)