www.svethardware.cz
>
>
>
>

Diamond nabídne adaptér z USB na DVI

Diamond nabídne adaptér z USB na DVI
, , aktualita
Společnost Diamond Multimedia známe již z dob prvních 3Dfx jako renomovaného výrobce grafických karet, ovšem nyní už tato firma u nás trošku upadla v zapomnění. Nyní o sobě dala vědět novým produktem v řadě BVU, který nám dovolí díky certifikaci...
K oblíbeným
reklama
Společnost Diamond Multimedia známe již z dob prvních 3Dfx jako renomovaného výrobce grafických karet, ovšem nyní už tato firma u nás trošku upadla v zapomnění. Nyní o sobě dala vědět novým produktem v řadě BVU, který nám dovolí díky certifikaci DisplayLink připojit k počítači další monitory, kterých tak může být v systému celkově až šest.

Jedná se o model BVU165, respektive BVU165LT bez přídavných adaptérů pro rozhraní HDMI a D-Sub. Diamond uvádí, že spotřeba je o 80 % nižší v porovnání s klasickou grafickou kartou. Otázkou samozřejmě je, jakou kartu máme na mysli, ale vzhledem k napájení zařízení přes USB nemůže být spotřeba vysoká.


Kompatibilita je zajištěna se systémy Windows a Mac a připojené displeje mohou mít maximální rozlišení 1600 x 1200 či 1920 x 1080. Obě zařízení mají být již v nabídce na Diamond Multimedia Online Store a v prodejních řetězcích. Cena modelu BVU165 je 50 USD a odlehčená verze bez adaptérů přijde na 40 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář