www.svethardware.cz
>
>
>
>

Discord navázal spolupráci se Sony, přijde na konzole PlayStation

Discord navázal spolupráci se Sony, přijde na konzole PlayStation
, , aktualita
Námluvy Discordu s Microsoftem a dalšími firmami nevyšly a firma zůstane nadále nezávislá. To ale neznamená, že nemůže spolupracovat s jinými společnostmi. Nyní oznámila, že do ní investovalo Sony.
K oblíbeným
reklama
Před pár týdny se hodně hovořilo o tom, že společnost Microsoft jedná s Discordem o odkoupení za 10 miliard USD. Firma měla jednat i s dalšími společnostmi, jako jsou Amazon a Epic Games, nicméně z celého plánu nakonec sešlo a Discord zůstane nezávislý. Přesto však navázal jednu významnou spolupráci. Minoritní podíl ve společnosti Discord totiž získala společnost Sony.
 
Discord logo
 
Přesně detaily transakce neznáme, ví se ale to, že síť PlayStation Network by měla od příštího roku využívat právě architekturu komunikátoru Discord. Díky tomu by měli uživatelé této platformy získat snazší prostředky ke komunikaci při hraní na konzolích i mobilních platformách.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Columbia University ukazuje svůj systém pro aplikaci čipů injekční jehlou Columbia University ukazuje svůj systém pro aplikaci čipů injekční jehlou
Výzkumníci z Columbia University vyvíjejí vlastní systém pro aplikaci počítačových čipů do těla pacientů, čímž rozhodně nechtějí přiživit konspirační teorie, ale spíše přispět k pokroku v oblasti medicíny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
MSI varuje před falešným Afterburnerem plným malwaru MSI varuje před falešným Afterburnerem plným malwaru
Utilita Afterburner se stala vcelku pochopitelně cílem lidí, kteří se snaží propašovat na naše počítače malware, což může v dnešní době znamenat i hrozbu ze strany vyděračského ransomware. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Harvardu vyvíjejí sendvičový solid-state akumulátor, vydrží 10000 cyklů Na Harvardu vyvíjejí sendvičový solid-state akumulátor, vydrží 10000 cyklů
Zejména kvůli rozvoji elektromobility se poslední dobou výrazně tlačí na vývoj lepších akumulátorů. Důležitá je životnost i vysoká energetická hustota. Výzkum z Harvardu ukazuje jednu z dalších cest, kterou by mohlo být možné se vydat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lockdown v Malajsii by mohl ohrozit výrobu CPU, podniky však budou otevřeny Lockdown v Malajsii by mohl ohrozit výrobu CPU, podniky však budou otevřeny
Od středy je Malajsie pod celonárodním lockdownem, který značně omezuje pohyb občanů a další aktivity, přičemž potrvá přinejmenším do 7. června. Hrozí tak i omezení výroby, a to nejen procesorů x86. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD aktualizuje WSA dohodu s GlobalFoundries: dodávky do roku 2024 AMD aktualizuje WSA dohodu s GlobalFoundries: dodávky do roku 2024
Společnost AMD nyní může být pochopitelně ráda za své vztahy se společností GlobalFoundries, která pro ni vyrábí především nepostradatelné I/O čipy pro procesory. I v příštích letech tak budou služby firmy GloFo zapotřebí.
Včera, aktualita, Jan Vítek