www.svethardware.cz
>
>
>
>

Discord navázal spolupráci se Sony, přijde na konzole PlayStation

Discord navázal spolupráci se Sony, přijde na konzole PlayStation
, , aktualita
Námluvy Discordu s Microsoftem a dalšími firmami nevyšly a firma zůstane nadále nezávislá. To ale neznamená, že nemůže spolupracovat s jinými společnostmi. Nyní oznámila, že do ní investovalo Sony.
K oblíbeným
reklama
Před pár týdny se hodně hovořilo o tom, že společnost Microsoft jedná s Discordem o odkoupení za 10 miliard USD. Firma měla jednat i s dalšími společnostmi, jako jsou Amazon a Epic Games, nicméně z celého plánu nakonec sešlo a Discord zůstane nezávislý. Přesto však navázal jednu významnou spolupráci. Minoritní podíl ve společnosti Discord totiž získala společnost Sony.
 
Discord logo
 
Přesně detaily transakce neznáme, ví se ale to, že síť PlayStation Network by měla od příštího roku využívat právě architekturu komunikátoru Discord. Díky tomu by měli uživatelé této platformy získat snazší prostředky ke komunikaci při hraní na konzolích i mobilních platformách.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SteelSeries Rival 5: univerzální herní myš se spoustou tlačítek SteelSeries Rival 5: univerzální herní myš se spoustou tlačítek
Značka SteelSeries oznámila novou herní myš, která se chce zalíbit nejrůznějším typům hráčů. Přesností a rychlostí potěší milovníky FPS, velká nabídka tlačítek se zase hodí pro RPG. K dispozici jsou také voděodolné spínače.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo představuje 360Hz herní monitor Legion Y25g-30 Lenovo představuje 360Hz herní monitor Legion Y25g-30
Další novinkou společnosti Lenovo je rychlý herní monitor Legion Y25g-30. Ten se může pochlubit opravdu velmi vysokou obnovovací frekvencí 360 Hz. Nebude mu chybět ani podpora technologie Nvidia G-Sync.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia uvedla mobilní GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti Nvidia uvedla mobilní GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti
Nvidia dnes uvedla nové grafické čipy GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti. V tomto případě šlo o mobilní nasazení, takže můžeme očekávat TGP v rozmezí 35 W až 80 W. V případě modelu Ti se můžeme těšit na 2560 CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel oficiálně představuje nové osmijádrové Tiger Lake-H Intel oficiálně představuje nové osmijádrové Tiger Lake-H
Intel už dříve slíbil brzký nástup nových procesorů Tiger Lake-H s až osmi jádry, což dnes plní a oficiálně je uvádí na trh. Jde tak o první mobilní 10nm procesory s tolika fyzickými jádry a ty se uplatní v řadě nových PC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Konzole One Xplayer využije procesory Intel Tiger Lake Konzole One Xplayer využije procesory Intel Tiger Lake
Pokud jde o herní konzole využívající hardware x86, pak máme obvykle na mysli spíše něco od AMD. Nová One Xplayer je však založena na běžných mobilních procesorech Intel Tiger Lake s grafikou generace Xe. 
Včera, aktualita, Jan Vítek