Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s Enermax - vyhodnocení

24.12.2014, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s Enermax - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Enermax o několik hodnotných cen (napájecí zdroje, PC skříně, chlazení). Zúčastnit se mohli čtenáři všech našich magazínů.
UPDATE 24.12.2014: Expertiáda s Enermax je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 939 čtenářů, do slosování jich postoupilo 521. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


1. cenu získá: Rostislav Nowak z Dolní Lutyně (9 bodů)
2. cenu získá: Tomáš Budáč z Prahy (8 bodů)
3. cenu získá: Tomáš Konderla z Třince (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, předáme jejich kontaktní údaje sponzorovi soutěže, který jim ceny pošle (nejspíše ale až v lednu 2015). Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 1.12.2014:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností Enermax.

1. cena: balíček "Ahead of the Game":
2. cena: PC skříň Thormax Giant
3. cena: napájecí zdroj NAXN Advanced 550W


PC skříň z 1. ceny: Enermax iVektor White


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 1.12. do 12.12.2014. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).