www.svethardware.cz
>
>
>
>

Domácí přehrávač hudby, obrázků i videa od AOpen

Domácí přehrávač hudby, obrázků i videa od AOpen
, , aktualita
Zařízení s názvem MVP Player umí pracovat jako pokročilý prohlížeč obrázků JPEG, promítá video v kódování MPEG 1/2/4, poradí si i s kodeky DivX a XviD a pochopitelně přehrává také hudbu v MP3. Jako zdroj dat se dá použít téměř libovolná...
K oblíbeným
reklama
Zařízení s názvem MVP Player umí pracovat jako pokročilý prohlížeč obrázků JPEG, promítá video v kódování MPEG 1/2/4, poradí si i s kodeky DivX a XviD a pochopitelně přehrává také hudbu v MP3. Jako zdroj dat se dá použít téměř libovolná paměťová karta či 2,5palcový pevný disk. Přístroj se na českém trhu zatím neprodává, měli jsme však možnost jej vyzkoušet (více najdete v recenzi na Digimanii).

reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů