www.svethardware.cz
>
>
>
>

Domácí přehrávač hudby, obrázků i videa od AOpen

Domácí přehrávač hudby, obrázků i videa od AOpen
, , aktualita
Zařízení s názvem MVP Player umí pracovat jako pokročilý prohlížeč obrázků JPEG, promítá video v kódování MPEG 1/2/4, poradí si i s kodeky DivX a XviD a pochopitelně přehrává také hudbu v MP3. Jako zdroj dat se dá použít téměř libovolná...
K oblíbeným
reklama
Zařízení s názvem MVP Player umí pracovat jako pokročilý prohlížeč obrázků JPEG, promítá video v kódování MPEG 1/2/4, poradí si i s kodeky DivX a XviD a pochopitelně přehrává také hudbu v MP3. Jako zdroj dat se dá použít téměř libovolná paměťová karta či 2,5palcový pevný disk. Přístroj se na českém trhu zatím neprodává, měli jsme však možnost jej vyzkoušet (více najdete v recenzi na Digimanii).

reklama
Nejnovější články
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek15 komentářů