www.svethardware.cz
>
>
>
>

DOOM přijde na jaře, podívejte se na 4K screenshoty

DOOM přijde na jaře, podívejte se na 4K screenshoty
, , aktualita
Bethesda Softworks se rozjela a po představení nového a již čtvrtého Falloutu představuje DOOM. Ten nedostal žádné pořadové číslo, takže jde prostě a jednoduše o DOOM. Můžemte tedy očekávat návrat původní hry v novém kabátku?
K oblíbeným
reklama
To můžete snadno odhalit, neboť Bethesda kromě screenshotů ve vysokém rozlišení zveřejnila také video přímo ze hry, kde nechybí pořádná porce létajících končetin a jiných kusů impů, démonů a jiných mazlíků. PEGI tak video ocenila číslem 18.


DOOM přijde na jaře příštího roku ve verzích pro PC, Xbox One a PlayStation 4, takže můžeme očekávat, že bude hratelný i na průměrných strojích. Oznámeno to bylo společností Bethesda, ovšem samotná hra je pochopitelně vyvíjena studiem id Software, které k ní patří už od roku 2009. Využit bude nový engine id Tech 6, kterému se prý v Bethesdě přezdívá id Tech 666. id Software přitom zůstal věrný API OpenGL, které ale má být již brzy nahrazeno novým Vulkanem, který podobně jako Apple Metal nebo MS DirectX 12 přinese vyšší výkon. Podrobnosti o id Tech 6 ale nejsou známy, snad jen to, že engine má pracovat také s raytracingem.

Podívejme se tedy na screenshoty, které Bethesda uvolnila ve vysokém rozlišení:

- klikněte pro zvětšení -
- klikněte pro zvětšení -
- klikněte pro zvětšení -


Součástí nového DOOMu bude také software Custom Map pro tvorbu vlastních úrovní a také Snapmap umožňující vytvořit vlastní "herní mód", čili můžeme očekávat, že herní komunita bude produkovat zajímavé modifikace a obsah. A jak ukazuje následující trailer, nezapomnělo se ani na multiplayer, který tak trochu připomíná sérii Quake.


Pokud se chcete dozvědět o novém DOOMu více, musíte si počkat na další informace z E3 2015, které budou uvolňovány v sérii interview plánovaných na dnešek, středu i čtvrtek.

Zdroj: wccftech

reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů