reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

drak3go

Registrace: 19.10.2021
Komentářů: 33, score 0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.6.2022 s hodnocením +3:
Děláš, jak kdyby jsi celý ty roky na Intel grafiku čekal, aby jsi si ji koupil ;)
Komentář z 11.4.2022 s hodnocením +3:
"Uprednostnit zakaznika len preto, ze teraz je ochotny zaplatit viac­" ­- to jsou jen z prstu vycucaný kecy.

Ty a ani já absolutně netušíme, co všechno za partnerstvím TSMC & Intel.

Klidně je možný, že Intel drží TSMC pod krkem skrz patenty, přeci jen, než se jim to pár let zpět zadrhlo, byl to Intel, kdo výrobě čipů vládl a část jejich patentů musí TSMC používat i nadále.

Nebo v tom může být tlak akcionářů, případně klidně i obavy ­(nebo jen zadní vrátka­) TSMC z­(do­) budoucnosti. Jen křemík v dlouhodobém horizontu už stačit nebude a jsou to firmy jako Intel, IBM a další, které už spoustu let hledají náhradu.

Prostě.., je spousta dobrých důvodů, proč mít lepší vztah s Intelem, než jen s ­"pouhým návrhářem­" jako je dnes AMD i kdyby jen kvůli přístupu: ­"je lepší se spolu dohodnout, než válčit­".
Komentář z 25.6.2023 s hodnocením +2:
Já pořád čekám, kdy bude Bitcoin user­-friendly, tzn. aby s ním dokázal v běžném životě fungovat i průměrný Pepík a stále ne a ne se dočkat. 😉😆

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 24.1.2022 s hodnocením -7:
Je to, co dělá on a scalpeři nelegální? Není! ­(pokud platí daně­)

Jasně že je potřeba najít viníka současný situace a obvinit z toho pár scalperů je jednodušší, než výrobce, kteří nestíhají vyrábět, nebo prodejce, kteří si nedokáží obchod vyladit.

BTW: kdyby si ten scalper otevřel kamenný obchod a prodával to v něm, nemůžete říct ani ň, protože přesně takhle obchody fungují, něco nakoupí a pak to za svý ceny u sebe v obchodě prodávají ;­)

Nabídka­/poptávka nic víc ;­)

Týpek má pravdu, konzole atd. nejsou nutnost, ale luxus­/zábava, že se nedokážete bavit v IRL světě je jen Váš problém ;­)
Komentář z 21.11.2022 s hodnocením -4:
Na tohle použiju boomer hlášku, sorry:
Kde jsou ty doby, kdy komponenty do počítačů instalovali aspoˇň trošku zkušení technici v servisech, kteří měli ve většině případů udělanou padesátku ­(Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice­). Dneska je rádobyexpert na IT a instalaci komponent každej s přístupem na YT a pak to tak dopadá ;­) :D
Komentář z 30.9.2023 s hodnocením -3:
A tím chceš říct co? Uvědomuješ si vůbec, že Android telefonů existuje mraky a ještě od hromady výrobců? Že ty u svého nemáš problém neznamená, že je to tak u všech ;­)
I když mám sám lidl Čínu ­(Honor­), tak třeba tohle iPhone hejtení nepobírám. Snad u každého výrobce smartphone si dokážu vygooglit minimálně jednu řadu, která měla problémy s přehříváním ­(a často i více řad­), ale na tohle iPhone přehřívání je víc článků a keců v diskuzích, jak na všechny přehřívající se Android mobily dohromady..