www.svethardware.cz
>
>
>
>

Druhá generace imageRUNNER ADVANCE od Canonu

Druhá generace imageRUNNER ADVANCE od Canonu
, , aktualita
Od Canonu se na trh dostává druhá generace multifunkčních zařízení formátu A3, která je prezentována pod označením imageRUNNER ADVANCE. První byla představena již před třemi lety (prodalo se cca 250000 kusů) a stejně jako nová byla určena...
K oblíbeným
reklama
Od Canonu se na trh dostává druhá generace multifunkčních zařízení formátu A3, která je prezentována pod označením imageRUNNER ADVANCE. První byla představena již před třemi lety (prodalo se cca 250000 kusů) a stejně jako nová byla určena pro náročné firemní zákazníky. Nová řada obsahuje celkem šest modelů.

Nová generace má zákazníkům poskytnout lepší funkce pro řízení přístupu, personalizaci, servis a také propojení s mobilními službami a samozřejmě i cloudovými službami. K tomu poslouží standardní i volitelné aplikace. V základní výbavě už najdeme předtím volitelné funkce jako textově prohledávatelné formáty skenovaných souborů nebo bezpečné vymazání pevného disku. Vedle toho tu je jednoduché řešení pro přihlášení bez využití serveru, a to Universal Login Manager.

Menší podniky budou moci využít různá mobilní řešení jako Canon Mobile Printing, čili tisk a skenování z/do mobilních zařízení, přičemž nechybí certifikace pro Google Print Cloud, vedle toho Canon Cloud Connect využívající Google Drive nebo aplikace eCopy Scan to Cloud pro skenování do cloudových služeb, jako je například SalesForce.com.

Dále Canon zmiňuje nástroje pro efektivnější servis, a to eMaintenance - vzdálená správa i celého tiskového parku. Rychlost tisku se u nové generace pohybuje v rozmezí 20 - 70 stran za minutu barevně a 55 - 105 stran černobíle. Konkrétně se to týká nových modelů imageRUNNER ADVANCE C5200, 6200 a 8200, které budou v prodeji od října a pak to jsou C2200, C7200 a C9200, jež dorazí v listopadu. Programy eCopy Scan to Cloud a Canon Mobile Printing budou připraveny do konce tohoto roku.

Zdroj: TZ Canon
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala