www.svethardware.cz
>
>
>
>

Držitelé karty ISIC dostanou od Microsoftu až 90% slevy

Držitelé karty ISIC dostanou od Microsoftu až 90% slevy
, , aktualita
Společnost Microsoft vyšla vstříc studentům a jiným držitelům karty ISIC, kteří mohou díky nové akci získat až 90% slevu na její software. Tato akce byla připravena ve spolupráci s firmou GTS Alive a týká se například kancelářského balíku...
K oblíbeným
reklama
Společnost Microsoft vyšla vstříc studentům a jiným držitelům karty ISIC, kteří mohou díky nové akci získat až 90% slevu na její software. Tato akce byla připravena ve spolupráci s firmou GTS Alive a týká se například kancelářského balíku Microsoft Office 2010, upgradu na OS Windows 7 nebo softwaru pro řízení projektů, tvorbu diagramů či webovou grafiku. Možnost budete mít do konce tohoto roku, tedy 31. prosince.Microsoft Office Professional Plus 2010 si mohou držitelé ISIC koupit za 67 euro (cca 1600 Kč s DPH), což u verze pro počítače Mac bude o necelých 10 euro dražší. Upgrade operačního systému na verzi Windows 7 Professional pak pořídíte s již menší, 70% slevou, tedy za 87,30 euro (2100 Kč s DPH) a další slevy jsou připraveny pro Microsoft Project 2010, Microsoft Visio 2010 a Microsoft Expression Studio 4.

Licence neskončí ani po skončení platnosti vašeho průkazu a je přenositelná, takže ji můžete využít i u kompletně nového počítače. Na jednu kartu ISIC však můžete pořídit pouze jednu kopii od každého kusu softwaru a musíte jej používat jen pro nevýdělečné účely a nesmíte jej prodávat ani pronajímat. Více se dozvíte zde.

Zdroj: TZ Microsoft
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář