www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Duální GeForce 5xx k vidění na veletrhu CES

, , aktualita
Společnost EVGA, exkluzivní výrobce grafických karet GeForce, ukázala na veletrhu CES nový produkt, který možná hodně zkomplikuje život připravovanému Radeonu HD 6990. Řeč je samozřejmě o první duální GeForce 5xx, jejímž vystavením na sebe...
K oblíbeným
reklama
Společnost EVGA, exkluzivní výrobce grafických karet GeForce, ukázala na veletrhu CES nový produkt, který možná hodně zkomplikuje život připravovanému Radeonu HD 6990. Řeč je samozřejmě o první duální GeForce 5xx, jejímž vystavením na sebe EVGA upoutala nemalou pozornost.


Jak můžete vidět na fotografiích, karta má dvouslotový chladič se třemi ventilátory, dva 8pinové napájecí konektory a tři DVI výstupy. Ze snímků je rovněž patrné, že karta disponuje jedním SLI konektorem pro zapojení další karty do quad-SLI konfigurace.


Specifikace si zatím EVGA nechala pro sebe, ale je velmi pravděpodobné, že nová vlajková loď společnosti Nvidia ponese dva čipy GF11x a 2 až 3 GB grafické paměti typu GDDR5. Teď už to je jen otázka času než Nvidia sama oficiálně kartu představí nebo uniknou nějaké detaily na internet.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
26.2.2021, aktualita, Jan Vítek5 komentářů