reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Dva nové headsety Ceres v podání CM Storm

, , aktualita
Dva nové headsety Ceres v podání CM Storm
Cooler Master Europe představil dva nové herní headsety CM Storm Ceres-300 a Ceres-500, které stejně jako jiné modely svého druhu mají poskytnout mohutný zvuk se silnými basy. Ten zajistí u obou Ceres drivery s průměrem 40 mm. Ceres-300...
Dva nové headsety Ceres v podání CM Storm
Cooler Master Europe představil dva nové herní headsety CM Storm Ceres-300 a Ceres-500, které stejně jako jiné modely svého druhu mají poskytnout mohutný zvuk se silnými basy. Ten zajistí u obou Ceres drivery s průměrem 40 mm.
Ceres-300


Ceres-300 následují model CM Storm Ceres-400, oproti němuž nabízí tlustší polstrování náušníků a také jinak zpracovaný temenní oblouk. Jeho všesměrový mikrofon je odpojitelný, což je ostatně u podobných sluchátek obvyklé. Odezva sluchátek je 20 - 20000 Hz, impedance 32 ohmů a citlivost 112 dB (1 kHz). Model Ceres-500 má stejné specifikace, pouze jeho citlivost je 116 dB. Stejné specifikace má i jeho mikrofon, a to odezvu 100 - 10000 Hz a citlivost -54 dB.
Ceres-500


Headset Ceres-500 je určen pro PC i konzole, k čemuž nabízí přepínač mezi příslušnými režimy. Rozdíl je ten, že se pak přepínají vstupy mezi jedním 3,5mm stereo jackem a dvěma konektory RCA. Ovladač na kabelu pak dokáže v konzolovém režimu ovládat hlasitost chatu a flexibilní klouby umožní sluchátka složit do podoby, v níž nebudou zabírat tolik místa a nebude hrozit jejich poškození při transportu. Jinak jsou vlastnosti tohoto headsetu stejné jako u modelu 300.

Ceres-300 a Ceres-500 budou na trhu od listopadu za 29 a 59 euro. To se týká evropských trhů, přičemž v konkrétních zemích se může dostupnost a cena lišit. Více se o těchto headsetech dočtete na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
reklama
reklama