reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Dvě nové řady Aculaser v podání Epsonu

, , aktualita
Dvě nové řady Aculaser v podání Epsonu
Na trh se pod taktovkou společnosti Epson dostávají dvě nové řady tiskáren s černobílým a barevným tiskem na formát A3, a to konkrétně AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N. Ty jsou určené pro firmy, které chtějí svým pracovním skupinám poskytnout...
Dvě nové řady Aculaser v podání Epsonu
Na trh se pod taktovkou společnosti Epson dostávají dvě nové řady tiskáren s černobílým a barevným tiskem na formát A3, a to konkrétně AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N. Ty jsou určené pro firmy, které chtějí svým pracovním skupinám poskytnout výkonné stroje, přičemž je zde i slib nízkých nákladů na tisk.
AcuLaser C9300N


Řada AL-M7000N je určena malým až středním pracovním skupinám, zatímco C9300N jsou určeny pro střední a velké pracovní skupiny. Obě jsou vybaveny gigabitovým ethernetovým rozhraním, podporují protokoly IPsec a IPv6, tiskové jazyky PDL a nemají ani zabrat mnoho prostoru (slovy tiskové zprávy oblíbený termín "kompaktní rozměry").

Modely řady AL-C9300N nabízejí rychlost barevného i černobílého tisku až 30 stran formátu A4 za minutu, zatímco řada AL-M7000N dokáže v černobílém režimu vytisknout až 32 stran za minutu. Pro papír mohou využít přídavné zásobníky i s funkcí oboustranného tisku, přičemž jejich maximální měsíční zatížení je 100000 stran, což je v průměru 2,3 stránky za minutu.

V podobě tiskáren AL-C9300N také spatří světlo světa sítotisková technologie amplitudové modulace (AAM), která analyzuje umístění tiskového bodu, a má tak zaručit tisk ostré obrazové grafiky s přesně definovanými okraji.

Tiskárny řady AL-C9300N a AL-M7000N je možné zakoupit od února 2012 za ceny od 55 752 Kč, respektive 33 636 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Epson
reklama
reklama
reklama