reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ECS ohlásila základní desku A85F2-A se socketem FM2

2.6.2012, Jan Vítek, aktualita
ECS ohlásila základní desku A85F2-A se socketem FM2
Společnost ECS si s předstihem připravila základní desku A85F2-A Deluxe vybavenou socketem AMD FM2 pro desktopové procesory Trinity, které mají dle AMD dorazit asi až někdy v srpnu. Tato základní deska bude stát nejvýše ve své rodině a ta...
Společnost ECS si s předstihem připravila základní desku A85F2-A Deluxe vybavenou socketem AMD FM2 pro desktopové procesory Trinity, které mají dle AMD dorazit asi až někdy v srpnu. Tato základní deska bude stát nejvýše ve své rodině a ta bude rovněž obsahovat modely A75F2-A2, A75F2-M2, A55F2-A2 a A55F2-M3.

ECS A85F2-A Deluxe nabídne na formátu ATX dva sloty PCI Express 2.0 x16 s podporou CrossFireX, tři PCI Express x1 a dva PCI. Do čtyř slotů budeme moci umístat až 64 GB paměti DDR3 s frekvencí až 2300 MHz a pak tu je sedm portů SATA 6 Gbps s podporou RAID 0/1/5/10. To už je celkem slušná výbava.

Pokračujeme se šesti rozhranímu USB 3.0, osmi USB 2.0, gigabitovou LAN a jedním eSATA 6 Gbps. MEzi obrazovými výstupy jsou DVI, D-Sub a HDMI, které jsou stejně jako USB a LAN chráněny proti elektrostatickému náboji. Audio je zde osmikanálové a disponuje rozhraním S/PDIF.

BIOS je moderní UEFI s grafickým rozhraním a ECS MIB X a k desce také dostaneme softwarový balík s Norton AntiVirus, Muzee, Cyberlink Media Suite a ECS iEZ (eBLU BIOS Live Update Utility, the eDLU Drivers Live Update Utility a eSF Smart Fan Utility).

Zdroj: techPowerUp
reklama