reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

ECS si připravilo zlato-černé desky s Intel Z77

, , aktualita
ECS si připravilo zlato-černé desky s Intel Z77
Společnost ECS do své nabídky zařazuje základní desky Z77H2-AX a Z77H2-A2X, které by si nejeden hiphoper neváhal pověsit na krk. Na první pohled totiž zaujmou svou výraznou kombinací černé a zlaté barvy. Ve zlaté jsou vyvedeny v podstatě...
ECS si připravilo zlato-černé desky s Intel Z77
Společnost ECS do své nabídky zařazuje základní desky Z77H2-AX a Z77H2-A2X, které by si nejeden hiphoper neváhal pověsit na krk. Na první pohled totiž zaujmou svou výraznou kombinací černé a zlaté barvy. Ve zlaté jsou vyvedeny v podstatě všechny větší kovové součásti, ato včetně krytů zadních konektorů a portů. Na pinech v procesorovém socketu je navíc kvůli lepší vodivosti opravdové zlato v 15μm vrstvě.

Vybaveny jsou čipovou sadou Intel Z77, takže jsou určeny pro chystané procesory Intel Ivy Bridge do socketů LGA 1155. Z77H2-AX je vybavena pro 3-way SLI/CrossFire a využívá můstek PLX PEX8747, jenž si vezme jedno rozhraní PCI Express 3.0 x16 z procesoru a poskytne dvakrát x16 linek rozhraní PCI Express 3.0. Dále tu je také slot mSATA, čtyři SATA 6 Gbps, dva SATA 3 Gbps a dva eSATA 6 Gbps. V nabídce je i řešení Lucid VirtuMVP pro spojení výkonu grafických karet.
Z77H2-A2X je jednodušší verzí se dvěma sloty PCI Express 3.0 x16 (konfigurace x8 a x8 linek v případě zapojení dvou karet). Ani zde nechybí mSATA a dále to jsou čtyři SATA 6 Gbps, dva SATA 3 Gbps a jeden eSATA 3 Gbps.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama