reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

ECS X77H2-A3 se Z77 Express na světě

, , aktualita
ECS X77H2-A3 se Z77 Express na světě
Společnost ECS si připravila další z řady levných základních desek. Tentokrát jde o model X77H2-A3, což bude mírně dražší variace na model Z77H2-A3. Obě desky jsou přitom postaveny na nové čipové sadě Intel Z77 Express, a tak mají ve výbavě...
ECS X77H2-A3 se Z77 Express na světě
Společnost ECS si připravila další z řady levných základních desek. Tentokrát jde o model X77H2-A3, což bude mírně dražší variace na model Z77H2-A3. Obě desky jsou přitom postaveny na nové čipové sadě Intel Z77 Express, a tak mají ve výbavě i socket LGA 1155 a podporují nové procesory Intel Ivy Bridge.

ECS se zde chlubí kvalitními komponentami, mezi něž mají patřit také cívky Super Alloy Chokes v soustavě napájení procesoru, pak tu jsou již obvyklé kondenzátory s pevným dielektrikem a co se týče zbarvení, pak samotné PCB má černou barvu, sloty jsou šedé a chladiče zlaté.

Až na právě jmenované vlastnosti má být X77H2-A3 stejná se Z77H2-A3, takže také dostane 4+1fázové napájení CPU VRM, jeden slot PCI Express 3.0 x16, čtyři PCI Express x1 a dva PCI, k tomu dva porty SATA 6 Gbps, čtyři SATA 3 Gbps, stejně tak USB 3.0 (dva na headeru) a obrazová rozhraní ve složení DVI a D-Sub.

I zbytek výbavy ukazuje na spíše levnější desku a tento dojem je posílen také značkou ECS (Elitegroup), která si u nás v minulosti nebudovala zrovna dobrou reputaci. Cena by se tedy měla pohybovat někde kolem 113 euro (150 USD).

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama