www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO FORIS FS2735 s konfigurovatelným FreeSync

EIZO FORIS FS2735 s konfigurovatelným FreeSync
, , aktualita
Stále čekáme na příchod monitoru EIZO FORIS FS2735 na trh, neboť ten by měl dorazit někdy "v zimě". Podívejme se ale na to, co nám tento herní model nabídne. Vedle jiných vlastností to bude i konfigurovatelný FreeSync.
K oblíbeným
reklama
EIZO FORIS FS2735 byl poprvé představen letos na GamesComu před několika měsíci a zatím stále nevíme, kdy přesně se objeví na trhu a s jakou cenou. Podívejme se ale na to, co všechno nám tento 27" model s rozlišením 2560 x 1440 a panelem typu IPS nabídne.

Nově se objevilo, že si můžeme zvolit čtyři režimy, v nichž bude fungovat rozhraní DisplayPort. Buď to bude DisplayPort 1.1 pro zajištění zpětné kompatibility, pak DisplayPort 1.2 bez podpory FreeSync a pak dva režimy s FreeSync. První s nízkou obnovovací frekvencí v rozmezí 35 až 90 Hz a pak vyšší frekvence s rozpětím 56 až 144 Hz.

EIZO FORIS FS2735 má tedy 27" panel IPS s LED podsvícením, které dosáhne až 350 cd/m2, nativní kontrast je 1000:1 a odezva 4 ms, což je na IPS slušné. Do jeho nabídky rozhraní patří zmíněný DisplayPort, DVI-D a také dva HDMI (nechybí podpora HDCP). Dále je vybaven dvouportovým hubem USB 3.0, dvěma audio konektory pro sluchátka a mikrofon a také dvěma 1W reproduktory. Spotřeba se bude pohybovat mezi 33 a 87 W (0,5 W v pohotovostním režimu) a využít budeme moci také stojan s možností nastavení výšky (rozsah 155 mm), pivotem, naklopením i natočením, jejž budeme moci vyměnit za VESA stojan (100mm). Samotný panel váží 4,6 kg a se stojanem pak 7,1 kg.

Záruka bude na tento model pětiletá plus garance nulového počtu vadných pixelů po dobu prvních 6 měsíců.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma
NVIDIA rozjela novou akci na podporu prodeje karet GeForce RTX. Ve spolupráci s Activision nabízí k těmto kartám zdarma hru Call of Duty: Modern Warfare. Respektive teprve nabídne, protože tato novinka přijde až v říjnu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC nestíhá vyrábět 7nm čipy, ohrozí to dostupnost produktů AMD? TSMC nestíhá vyrábět 7nm čipy, ohrozí to dostupnost produktů AMD?
Ve světě počítačů PC neexistuje jiná firma než AMD, která by dokázala využít 7nm proces firmy TSMC. Na něm je AMD nyní už v podstatě závislé, a tak se jej přímo dotýká to, jak se TSMC prohýbá pod objednávkami právě na výrobu 7nm čipů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek