www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO nabídne 240Hz monitor FDF2405W

EIZO nabídne 240Hz monitor FDF2405W
, , aktualita
Společnost EIZO si připravila nový LCD monitor DuraVision FDF2405W, jenž se chlubí velmi vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Nabídne nám svou 23,5" obrazovku, na níž bude obnovovací frekvence 120 Hz pomocí hardwaru monitoru zdvojnásobena...
K oblíbeným
reklama
Společnost EIZO si připravila nový LCD monitor DuraVision FDF2405W, jenž se chlubí velmi vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Nabídne nám svou 23,5" obrazovku, na níž bude obnovovací frekvence 120 Hz pomocí hardwaru monitoru zdvojnásobena na 240 Hz, což má redukovat rozmazaný obraz a ve výsledku i ulevit očím pozorujícím pohyblivé objekty. A samozřejmě také podporuje 3D zobrazení pomocí aktivního zatmívacího systému, kde je rychlá obnovovací frekvence také velmi důležitá.

DuraVision FDF2405W také využívá patentovanou funkci "drift correction", jež dokáže stabilizovat jas obrazovky během několika málo minut po zapnutí či probuzení monitoru ze spánku. A pak tu je také Digital Uniformity Equalizer (DUE) vyrovnávající rozdíly v jasu a barvách po celé obrazovce.

Novinka od EIZA dále podporuje gammu EPD (Equal Probability of Detection) definovanou americkou organizací National Geospatial Intelligence Agency. Díky tomu má být tento monitor schopen lépe rozlišit a zobrazit barevné tóny na zachycených satelitních a leteckých snímcích.

Co se týče klasických specifikací, pak EIZO udává rozlišení 1920 x 1080, pozorovací úhly 176°, odezva 4 ms, kontrast 5000:1 a jas 350 cd/m2. Panel je s antireflexní úpravou a samotný je typu VA. Najdeme tu také USB hub se dvěma porty a stavitelný stojan. Záruka od výrobce je dvouletá a více se dozvíte od výrobce:

Zdroj: TZ EIZO
reklama
Nejnovější články
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
14.9.2019, aktualita, Jan Vítek14 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
14.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala