www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO nabídne 240Hz monitor FDF2405W

EIZO nabídne 240Hz monitor FDF2405W
, , aktualita
Společnost EIZO si připravila nový LCD monitor DuraVision FDF2405W, jenž se chlubí velmi vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Nabídne nám svou 23,5" obrazovku, na níž bude obnovovací frekvence 120 Hz pomocí hardwaru monitoru zdvojnásobena...
K oblíbeným
reklama
Společnost EIZO si připravila nový LCD monitor DuraVision FDF2405W, jenž se chlubí velmi vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz. Nabídne nám svou 23,5" obrazovku, na níž bude obnovovací frekvence 120 Hz pomocí hardwaru monitoru zdvojnásobena na 240 Hz, což má redukovat rozmazaný obraz a ve výsledku i ulevit očím pozorujícím pohyblivé objekty. A samozřejmě také podporuje 3D zobrazení pomocí aktivního zatmívacího systému, kde je rychlá obnovovací frekvence také velmi důležitá.

DuraVision FDF2405W také využívá patentovanou funkci "drift correction", jež dokáže stabilizovat jas obrazovky během několika málo minut po zapnutí či probuzení monitoru ze spánku. A pak tu je také Digital Uniformity Equalizer (DUE) vyrovnávající rozdíly v jasu a barvách po celé obrazovce.

Novinka od EIZA dále podporuje gammu EPD (Equal Probability of Detection) definovanou americkou organizací National Geospatial Intelligence Agency. Díky tomu má být tento monitor schopen lépe rozlišit a zobrazit barevné tóny na zachycených satelitních a leteckých snímcích.

Co se týče klasických specifikací, pak EIZO udává rozlišení 1920 x 1080, pozorovací úhly 176°, odezva 4 ms, kontrast 5000:1 a jas 350 cd/m2. Panel je s antireflexní úpravou a samotný je typu VA. Najdeme tu také USB hub se dvěma porty a stavitelný stojan. Záruka od výrobce je dvouletá a více se dozvíte od výrobce:

Zdroj: TZ EIZO
reklama
Nejnovější články
Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou
Center for Energy Storage Research v Korea Institute of Science and Technology (KIST) je jedním z mnoha týmů, které se snaží vyvíjet lepší akumulátory. Vyvinuli baterie s křemíkovou anodou, která slibuje větší kapacitu i rychlejší nabíjení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
THQ Nordic přepracuje původní Gothic THQ Nordic přepracuje původní Gothic
Na konci předchozího roku studio THQ Nordic přineslo překvapivé demo přepracovaného původního dílu hry Gothic. Vývojáři tímto způsobem sondovali, zda by o případný remake byl mezi hráči dostatečný zájem. Byl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny
Dlouhé roky jsme si vystačili s rozhraním PCIe 3.0 a popravdě řečeno, většina uživatelů ani nemá důvod chtít novější PCIe 4.0. Nejde ovšem pouze o PC, které může z rychlejšího PCIe těžit, respektive PC jsou v tomto ohledu spíše na okraji zájmu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM
NVIDIA by mohla už přibližně za měsíc představit svou novou grafickou architekturu a s ní i konkrétní produkty. Podívejme se tak na to, co se říká o údajném 7nm čipu GA100, čili vlajkovém modelu generace Ampere. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul
Takovýto úvod do provozu služba GeForce NOW rozhodně nepotřebovala. Krátce po jejím spuštění byla zákazníkům upřena nabídka firmy Activision Blizzard a nyní se nově stahuje i Bethesda, a to až na jeden titul. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář