reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

El Cid

Registrace: 13.11.2003
Komentářů: 126, score 0.7
Účast v Expertiádách: 62 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 20.7.2011 s hodnocením +2:
Zvukovku od Creative jsem si koupil protože DTS. Pro moje potřeby super ale ovladače! Prostě tragédie! Po každém třetím probuzení z hibernace vypaden zvuk a musí následovat restart. Po každé hibernaci musím přepnout nějakou volbu zvukovky, protože jinak jede v nějakém podivném režimu a do ­"vašeho nastavení­" naskočí až když s něčím hýbnete...prostě tragédie.
Komentář z 18.7.2013 s hodnocením +1:
Pokud tam nebude i blok na grafiku, tak za ty peníze je to šílenost ­- o proti vzduch. chladiči je to pěkný rozdíl v grafu ale v reálu je to to samé ­- až na to, že kromě ventilátorů tam hučí ještě pumpa. Nesmysl...
Komentář z 13.5.2013 s hodnocením +1:
hmm, to je dobrej nápad... až to někdo začne dělat komerčně za solidní peníz ­(za 2500 CPU+GPU, radiátor na dva 12 větráky­)... Bastlení s chladičem za 2k není zrovna levnej koníček ­- když si vemu cenu chladičů a ventilátorů, tak cena a použití těhdle kompaktních vodníků je na úrovni velké vodárny. Kouká se na to ale pěkně :­-)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 17.1.2011 s hodnocením -1:
Intel bude vyrábět 22nm...nicméně to sníží náklady na výrobu a AMD bude mít v low­-endu solidní procesory za lidovou cenu...
Komentář z 31.1.2014 s hodnocením 0:
za 2500,­- a proti vzduchovému chladiči za 700 to v zátěži udělá cca 5 stupňů? Nesmysl! Doba neuchladitelných procesorů je pryč. Kdyby to šlo připnout na grafiku nebo ideálně GPU+CPU, tak prosím... šlo by o tom uvažovat. Ake vyhodit 2k za praktický přínos 0 je nesmysl.