ElectricKota

Registrace: 2.7.2006
Komentářů: 25, score 0.9
Účast v Expertiádách: 18 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.9.2020 s hodnocením +5:
Zaplatil jsem, vše nastavil na Can it run Crysis? A byl jsem zklamanej, nasvicení vegetace je uprimne hrozny, horsi jak v originále, optimalizace taky shit, samy lagy. RT efekty co tam jsou, jsou neskutecne orezany, az hnusny. Textury s vysokym rozlisením potesi, ale low poly modely v dnesni dobe uz proste jsou do ocí bijící. Ukoncil jsem po druhé misy a po 45minutách zažádal o refund, za me ocekavany zklamaní
Komentář z 1.6.2020 s hodnocením +3:
Hele zkoušel jsem na VR u bráchy s indexem, a musím uznat, že bez VR to nebude zábavný, nebo aspon ne tak jak by se na HL sluselo. Precejenom je to na to šité, a tolik casu co jsem se prakticky zabýval jen kochaním a prozkoumavaním co všechno jde ci nejde zmacknout, popadnout nebo rozbít, bych se u ne VR hry ani nepozastavil.
Komentář z 5.2.2020 s hodnocením +2:
jo Half Life a pak Unreal Tournament, z obou dvou jsem byl graficky i herne unesen, ostatne mohou za to ze hraju dodnes :­)
Jinak RTX je supr technologie, a jsem z ní nadseny, nekde ovsem iplementace byla horsi­(BFV­) nekde ne tak patrna­(Metro­) a nekde suprova­(Control­). Prakticky na to ze to ma za sebou prvni rok, se uchytila dobre, a tesim se na dalsi tituly.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 18.9.2020 s hodnocením -2:
Jednoduše, takovou co ti zachrání život není potřeba tyto specializovaný instrumenty, nic z toho co jsi vypsal za A, nemusí být v síti, coz je jejich pitomost, ale co je dulezitejsi za B, nepotrebujes ke stabilizovaní zivotních funkcí, ale jestli je to tak, tak je to pitomost neskutecna.
Komentář z 17.3.2020 s hodnocením -2:
V článku si opravte až 1825Mhz. konzole se vyhne veskerejm boostům, a podobnym funkcím a jak GPU tak CPU pojede na fixních frekvencích. CPU má vyhrazeno jedno jádro pro systém, tedy pro hry zbývá 7jader. Vývojáři si můžou u své hry zvolit zda bude CPU mít zapnuté SMT či nikoliv, pokud ho budou umět využít.
Komentář z 22.12.2020 s hodnocením 0:
Na PC jsem se setkal jen s vtipnými bugy, ktery ani nebyly casty. Hratelná hra je to uz ted.