www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Elegantní Lenovo AiO A530 nabídne IPS a vysoký výkon

Elegantní Lenovo AiO A530 nabídne IPS a vysoký výkon
, , aktualita
Lenovo se nás snaží zaujmout svým novým elegantním počítačem All-in-One A530, jenž stejně jako jiné podobné modely nabídne polohovatelný displej, jenž zde využije panel typu IPS. Výkon pak mají poskytnout procesory Core i7 aktuální generace.
K oblíbeným
reklama
Lenovo A530 se tedy řadí mezi počítače typu All in One, které má zvláště tento výrobce ve velké oblibě a snaží se jejich koncept posouvat dopředu. Jejich výhodou je kompaktnost, prostorová nenáročnost, ale nevýhodou zase chabá rozšiřitelnost.

Tento model nám nabídne 23" obrazovku typu IPS s rozlišením 1920 x 1080, kterou můžeme díky flexibilní noze nastavit v širokém úhlu -5° až 90°, jak ukazují okolní fotografie. Na rozdíl od jiných AiO mají modely od Lenova svůj hardware umístěný v základně, která slouží také jako stabilní podstavec. I dky tomu může být jeho displej v nejširším místě tlustý jen 21,5 mm. Základna má pak na výšku něco přes 3 cm.

A co se týče oné hardwarové výbavy, pak k dispozici budou procesory Intel Core, a to až do řady i7, dále až 8 GB operační paměti DDR3, 1TB pevný disk nebo SSHD - hybrid HDD + SSD s kapacitou 8 GB. Pak tu máme i integrovaný Bluetooth, Wi-Fi, čtečku paměťových karet 6v1, výstupní/vstupní porty HDMI pro připojení k dalším zařízením a také integrovanou mechaniku DVD RW nebo Blu-ray.

Lenovo A530 je také dodáván s několika vylepšeními včetně systému pro zálohování souborů, Lenovo Rescue systémem a funkcí Lenovo Eye Distance System, která pomáhá omezit únavu očí. Dorazí ještě v první polovině tohoto měsíce s cenou od 31777 Kč s daní.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně Intel začne příští týden vyjednávat o nové evropské továrně
Společnost Intel už dříve ohlásila, že se chystá výstavbu nové továrny v jedné z evropských zemí, ale dosud jsme neměli představu o tom, co a kde by to mohlo být. To se možná už brzy dozvíme, neboť Intel už chce jednat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store Microsoft připravuje novou aplikaci pro Windows Store
Microsoft dle Windows Central pracuje na nové verzi aplikace pro Windows Store v systému Windows 10, která má představit jak nové uživatelské rozhraní a také s ní budou zaveden nová pravidla pro vývojáře.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy Intel vyhrál nad VLSI v druhé části právní patentové bitvy
Společnosti Intel se povedlo uspět u soudu v Texasu, kde se projednával patentový spor s firmou VLSI. Tu přitom označil za pouhou skořápku udržovanou jen za účelem zisku ze soudních tahanic. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS? Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS?
Už v lednu NVIDIA hlásila, že technologie RTX, a to ray tracing a DLSS přichází do titulu Call of Duty: Warzone, který už v minulém roce dostal podporu technologie Reflex. Dnes se ale podíváme na to, jak mu prospěje DLSS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu
O monitoru Strix XG43UQ od firmy Asus už dobře víme, ale nyní tu máme už celkové specifikace, stejně jako informaci o jeho nástupu na trh. Dle výrobce jde přitom o první herní monitor s HDMI 2.1 na světě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář