www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Elegantní Lenovo AiO A530 nabídne IPS a vysoký výkon

Elegantní Lenovo AiO A530 nabídne IPS a vysoký výkon
, , aktualita
Lenovo se nás snaží zaujmout svým novým elegantním počítačem All-in-One A530, jenž stejně jako jiné podobné modely nabídne polohovatelný displej, jenž zde využije panel typu IPS. Výkon pak mají poskytnout procesory Core i7 aktuální generace.
K oblíbeným
reklama
Lenovo A530 se tedy řadí mezi počítače typu All in One, které má zvláště tento výrobce ve velké oblibě a snaží se jejich koncept posouvat dopředu. Jejich výhodou je kompaktnost, prostorová nenáročnost, ale nevýhodou zase chabá rozšiřitelnost.

Tento model nám nabídne 23" obrazovku typu IPS s rozlišením 1920 x 1080, kterou můžeme díky flexibilní noze nastavit v širokém úhlu -5° až 90°, jak ukazují okolní fotografie. Na rozdíl od jiných AiO mají modely od Lenova svůj hardware umístěný v základně, která slouží také jako stabilní podstavec. I dky tomu může být jeho displej v nejširším místě tlustý jen 21,5 mm. Základna má pak na výšku něco přes 3 cm.

A co se týče oné hardwarové výbavy, pak k dispozici budou procesory Intel Core, a to až do řady i7, dále až 8 GB operační paměti DDR3, 1TB pevný disk nebo SSHD - hybrid HDD + SSD s kapacitou 8 GB. Pak tu máme i integrovaný Bluetooth, Wi-Fi, čtečku paměťových karet 6v1, výstupní/vstupní porty HDMI pro připojení k dalším zařízením a také integrovanou mechaniku DVD RW nebo Blu-ray.

Lenovo A530 je také dodáván s několika vylepšeními včetně systému pro zálohování souborů, Lenovo Rescue systémem a funkcí Lenovo Eye Distance System, která pomáhá omezit únavu očí. Dorazí ještě v první polovině tohoto měsíce s cenou od 31777 Kč s daní.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek