www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů
, , aktualita
Muskova Boring Company razí nejen tunely, ale prodává i nejrůznější další věci. Po kloboucích je to nyní plamenomet. Žertem jej doporučil nekupovat, to ale fanoušci samozřejmě ignorovali a zakoupili už přes 10 tisíc kusů. 
reklama
Elon Musk stojí za mnoha zajímavými projekty. V poslední době se věnuje zejména elektromobilům, solární energetice, letům do vesmíru a ražbě dopravních tunelů pod městy. Poslední činnost má na starosti The Boring Company, která mimo kopání tunelů prodává také různé předměty. V minulosti to byly např. klobouky, nyní Elon Musk přišel na trh s malým plamenometem. 
 
Plamenomet od The Boring Company
 
Na Twitteru řekl, že plamenomet je opravdu velmi špatný nápad a nedoporučuje něco takového kupovat, čímž ale lidi záměrně vyprovokoval a během dvou dní jich prodal zhruba 10 tisíc. Každý z nich stojí $500 a zakoupit si můžete i hasicí přístroj za dalších $30. Plamenomet byl slíben, pokud se podaří prodat 50 tisíc klobouků od této společnosti, což se i stalo. Celkem je v plánu prodat 20 tisíc plamenometů a polovina je tak už objednána. Nečekejte ale plamenomet jak z války ve Vietnamu, tento nepálí tak daleko, takže není veden jako zbraň (pro federální regulaci by musel vrhat plamen aspoň tři metry). Ve skutečnosti jde o propanový hořák, který má jen netradiční tvar.
 
 
Žertem ještě na Twitteru zmínil, že skutečně nejde o zbraň na zombíky (na Twitteru si totiž dal titul "Zombie Defender") a nechystá apokalypsu, aby byla po těchto plamenometech poptávka. Prý nemá takovou továrnu, která by zvládla vyrobit dostatečný počet zombie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI
Nejnovější domácí bezpečnostní kamera od Yi Technology přichází s vylepšeným systémem umělé inteligence, který by měl spolehlivěji rozpoznat osobu. Hlavním lákadlem bude i tentokrát atraktivní cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem
Závadné aplikace se nevyskytují jen na oficiálních obchodech s mobilními aplikacemi, ale také na obchodech pro desktopy. Na Microsoft Store se totiž objevilo hned 8 aplikací, které prováděly tajnou těžbu kryptoměn.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím
Společnost Logitech aktualizovala svou oblíbenu webkameru a připravila novou verzi C920s. Ta umí natáčet Full HD videosekvence a jak velí dnešní doba se zájmem o vyšší soukromí, má i krytku objektivu.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní
Chystaná verze internetového prohlížeče Opera R3 nabídne přepracované uživatelské rozhraní s možností přepínání mezi tmavým a světlým motivem. Integrována byla také peněženka pro kryptoměny.
16.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář