www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů
, , aktualita
Muskova Boring Company razí nejen tunely, ale prodává i nejrůznější další věci. Po kloboucích je to nyní plamenomet. Žertem jej doporučil nekupovat, to ale fanoušci samozřejmě ignorovali a zakoupili už přes 10 tisíc kusů. 
reklama
Elon Musk stojí za mnoha zajímavými projekty. V poslední době se věnuje zejména elektromobilům, solární energetice, letům do vesmíru a ražbě dopravních tunelů pod městy. Poslední činnost má na starosti The Boring Company, která mimo kopání tunelů prodává také různé předměty. V minulosti to byly např. klobouky, nyní Elon Musk přišel na trh s malým plamenometem. 
 
Plamenomet od The Boring Company
 
Na Twitteru řekl, že plamenomet je opravdu velmi špatný nápad a nedoporučuje něco takového kupovat, čímž ale lidi záměrně vyprovokoval a během dvou dní jich prodal zhruba 10 tisíc. Každý z nich stojí $500 a zakoupit si můžete i hasicí přístroj za dalších $30. Plamenomet byl slíben, pokud se podaří prodat 50 tisíc klobouků od této společnosti, což se i stalo. Celkem je v plánu prodat 20 tisíc plamenometů a polovina je tak už objednána. Nečekejte ale plamenomet jak z války ve Vietnamu, tento nepálí tak daleko, takže není veden jako zbraň (pro federální regulaci by musel vrhat plamen aspoň tři metry). Ve skutečnosti jde o propanový hořák, který má jen netradiční tvar.
 
 
Žertem ještě na Twitteru zmínil, že skutečně nejde o zbraň na zombíky (na Twitteru si totiž dal titul "Zombie Defender") a nechystá apokalypsu, aby byla po těchto plamenometech poptávka. Prý nemá takovou továrnu, která by zvládla vyrobit dostatečný počet zombie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla už nenabízí plně autonomní řízení pro AutoPilot 2.0 Tesla už nenabízí plně autonomní řízení pro AutoPilot 2.0
Před několika měsíci Elon Musk slíbil, že vozy Tesla s AutoPilotem verze 2.0 nabídnou prvky úplného autonomního řízení, o čemž jsme mohli pochybovat. A jak se ukazuje, tyto pochyby byly namístě, protože daná nabídka zmizela. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Massive Attack vydávají album Mezzanine ve spreji s DNA Massive Attack vydávají album Mezzanine ve spreji s DNA
DNA je patrně úložiště budoucnosti. Při extrémně malém objemu dokáže pobrat neuvěřitelně mnoho dat. Právě na DNA vydala hudební skupina Massive Attack své legendární album. Navíc je tato DNA v plechovce s barevným sprejem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SLI plus G-Sync způsobuje výkonnostní propad ve hrách SLI plus G-Sync způsobuje výkonnostní propad ve hrách
Už nějakou dobu si lidé stěžují na to, že zapnutím technologií SLI a G-Sync se připraví o část výkonu ve hrách. Na toto téma se nyní zaměřil server Extremetech, který provedl své vlastní testy. Jak dopadly? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Core i9-9900K přetaktován nad 7,6 GHz Intel Core i9-9900K přetaktován nad 7,6 GHz
Procesory Core i9 pro LGA 1151 docela topí, to je pravda, ale s opravdu výkonným chlazením, které je dokáže dostat na teploty velice hluboko pod bod mrazu, je taková vlastnost bezpředmětná. Co s takovým chlazením dokážou? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD už prý má v laboratořích 7nm čipy Navi AMD už prý má v laboratořích 7nm čipy Navi
Server Fudzilla, na jehož informace zase nelze zcela stoprocentně spoléhat, tvrdí, že AMD Labs už mají v prádle nové 7nm čipy Navi. Dá se ale říci, že to opravdu je možné, neboť daný proces už je k dispozici, a to nejen v TSMC, ale i v Samsungu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek