www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů
, , aktualita
Muskova Boring Company razí nejen tunely, ale prodává i nejrůznější další věci. Po kloboucích je to nyní plamenomet. Žertem jej doporučil nekupovat, to ale fanoušci samozřejmě ignorovali a zakoupili už přes 10 tisíc kusů. 
reklama
Elon Musk stojí za mnoha zajímavými projekty. V poslední době se věnuje zejména elektromobilům, solární energetice, letům do vesmíru a ražbě dopravních tunelů pod městy. Poslední činnost má na starosti The Boring Company, která mimo kopání tunelů prodává také různé předměty. V minulosti to byly např. klobouky, nyní Elon Musk přišel na trh s malým plamenometem. 
 
Plamenomet od The Boring Company
 
Na Twitteru řekl, že plamenomet je opravdu velmi špatný nápad a nedoporučuje něco takového kupovat, čímž ale lidi záměrně vyprovokoval a během dvou dní jich prodal zhruba 10 tisíc. Každý z nich stojí $500 a zakoupit si můžete i hasicí přístroj za dalších $30. Plamenomet byl slíben, pokud se podaří prodat 50 tisíc klobouků od této společnosti, což se i stalo. Celkem je v plánu prodat 20 tisíc plamenometů a polovina je tak už objednána. Nečekejte ale plamenomet jak z války ve Vietnamu, tento nepálí tak daleko, takže není veden jako zbraň (pro federální regulaci by musel vrhat plamen aspoň tři metry). Ve skutečnosti jde o propanový hořák, který má jen netradiční tvar.
 
 
Žertem ještě na Twitteru zmínil, že skutečně nejde o zbraň na zombíky (na Twitteru si totiž dal titul "Zombie Defender") a nechystá apokalypsu, aby byla po těchto plamenometech poptávka. Prý nemá takovou továrnu, která by zvládla vyrobit dostatečný počet zombie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Okres na Floridě bude vybírat daně i v bitcoinech Okres na Floridě bude vybírat daně i v bitcoinech
Zatímco mnohé státy se snaží kryptoměnám co nejvíce vyhýbat nebo je aspoň regulovat, okres Seminole County na Floridě je začne přijímat jako měnu pro platbu některých daní a poplatků jako jsou např. ty za registrační značky. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dalším 10nm procesorem Intelu je Core m3-8114Y Dalším 10nm procesorem Intelu je Core m3-8114Y
10nm procesory Intel na sebe ještě nechají nějakou dobu čekat, přesto se už objevují první malosériové vlaštovky. Tou další je vysoce úsporné Core m3-8114Y s TDP pouhých 4,5 W. Určen tak bude zejména pro pasivně chlazené ultrabooky. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Americký kongres zvažuje prodloužení copyrightu na 144 let Americký kongres zvažuje prodloužení copyrightu na 144 let
Autorská práva na některá stěžejní díla nejspíš nikdy nevyprší. Americký kongres se totiž bude zabývat dalším prodloužením copyrightu, a to až na 144 let. Prodloužení by nebylo nic nečekaného, v minulosti se tak stalo už 11krát. 
19.5.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Staré baterie z Nissanu Leaf dál žijí v solárních systémech Staré baterie z Nissanu Leaf dál žijí v solárních systémech
Baterie elektromobilů jsou velkým problémem. Hodně se diskutuje o jejich neekologické výrobě a špatné recyklaci. S recyklací to ale není tak hrozné, neboť vyřazené baterie z Nissanu Leaf žijí dál např. v solárních systémech.
18.5.2018, aktualita, Milan Šurkala
Na Mezinárodní vesmírné stanici bude nejchladnější místo ve známém vesmíru Na Mezinárodní vesmírné stanici bude nejchladnější místo ve známém vesmíru
Mezinárodní vesmírná stanice se pohybuje ve velice chladném prostředí, ovšem na její palubě bude brzy místo s ještě nižší teplotou, a to rovnou nejnižší v celém známém vesmíru. NASA na ni totiž vyšle zařízení Cold Atom Lab.
18.5.2018, aktualita, Jan Vítek