www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů
, , aktualita
Muskova Boring Company razí nejen tunely, ale prodává i nejrůznější další věci. Po kloboucích je to nyní plamenomet. Žertem jej doporučil nekupovat, to ale fanoušci samozřejmě ignorovali a zakoupili už přes 10 tisíc kusů. 
reklama
Elon Musk stojí za mnoha zajímavými projekty. V poslední době se věnuje zejména elektromobilům, solární energetice, letům do vesmíru a ražbě dopravních tunelů pod městy. Poslední činnost má na starosti The Boring Company, která mimo kopání tunelů prodává také různé předměty. V minulosti to byly např. klobouky, nyní Elon Musk přišel na trh s malým plamenometem. 
 
Plamenomet od The Boring Company
 
Na Twitteru řekl, že plamenomet je opravdu velmi špatný nápad a nedoporučuje něco takového kupovat, čímž ale lidi záměrně vyprovokoval a během dvou dní jich prodal zhruba 10 tisíc. Každý z nich stojí $500 a zakoupit si můžete i hasicí přístroj za dalších $30. Plamenomet byl slíben, pokud se podaří prodat 50 tisíc klobouků od této společnosti, což se i stalo. Celkem je v plánu prodat 20 tisíc plamenometů a polovina je tak už objednána. Nečekejte ale plamenomet jak z války ve Vietnamu, tento nepálí tak daleko, takže není veden jako zbraň (pro federální regulaci by musel vrhat plamen aspoň tři metry). Ve skutečnosti jde o propanový hořák, který má jen netradiční tvar.
 
 
Žertem ještě na Twitteru zmínil, že skutečně nejde o zbraň na zombíky (na Twitteru si totiž dal titul "Zombie Defender") a nechystá apokalypsu, aby byla po těchto plamenometech poptávka. Prý nemá takovou továrnu, která by zvládla vyrobit dostatečný počet zombie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové poprvé detekovali na exoplanetě železo a titan Astronomové poprvé detekovali na exoplanetě železo a titan
Astronomové už dokázali najít tisíce potvrzených exoplanet, ale o nich samotných v podstatě nic nevíme. Dokážeme určit spíše jen jejich přibližnou velikost, hmotnost a vzdálenost od mateřské hvězdy, ale co takové složení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wells Fargo vylepšila hodnocení NVIDIE rovnou o dva stupně Wells Fargo vylepšila hodnocení NVIDIE rovnou o dva stupně
K neobvyklému dvoustupňovému vylepšení hodnocení sáhl analytik z Wells Fargo, když změnil toto hodnocení firmy NVIDIA ze stupně Underperform na Outperform. S tím bude spojeno i to, že jde o nového analytika, ale co jej k tomu vedlo? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel představil NUC i s Radeonem pro hraní eSports titulů Intel představil NUC i s Radeonem pro hraní eSports titulů
Intel už oficiálně představil své nejnovější minipočítače z řad NUC, které využijí procesory Coffee Lake i Cannon Lake. Jde jednak o NUC sady známé jako Bean Canyon a pak i celá mini PC, jež zase nesou označení Crimson Canyon.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Na těžbě Monera přes Coinhive ve velkém vydělává jen 10 lidí Na těžbě Monera přes Coinhive ve velkém vydělává jen 10 lidí
Coinhive je JavaScript, který na počítačích návštěvníků webových stránek těží kryptoměnu Monero. Zjistilo se však, že celý trh v podstatě ovládá pouhopouhých 10 subjektů, které získávají drtivou většinu příjmů. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA RT: nová jádra nejen pro obraz, ale i pro zvuk NVIDIA RT: nová jádra nejen pro obraz, ale i pro zvuk
Je dobře známo, že zvuk se prostorem šíří podobně jako světlo. Jeho vlny se také odráží a procházejí různými materiály, takže proč by se nová jádra RT nemohla využít i pro zvuk? Nastupuje tak technologie, která svým způsobem naváže na snahy AMD.
Dnes, aktualita, Jan Vítek