www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů

Elon Musk prodal za 48 hodin přes 10 tisíc plamenometů
, , aktualita
Muskova Boring Company razí nejen tunely, ale prodává i nejrůznější další věci. Po kloboucích je to nyní plamenomet. Žertem jej doporučil nekupovat, to ale fanoušci samozřejmě ignorovali a zakoupili už přes 10 tisíc kusů. reklama
Elon Musk stojí za mnoha zajímavými projekty. V poslední době se věnuje zejména elektromobilům, solární energetice, letům do vesmíru a ražbě dopravních tunelů pod městy. Poslední činnost má na starosti The Boring Company, která mimo kopání tunelů prodává také různé předměty. V minulosti to byly např. klobouky, nyní Elon Musk přišel na trh s malým plamenometem. 
 
Plamenomet od The Boring Company
 
Na Twitteru řekl, že plamenomet je opravdu velmi špatný nápad a nedoporučuje něco takového kupovat, čímž ale lidi záměrně vyprovokoval a během dvou dní jich prodal zhruba 10 tisíc. Každý z nich stojí $500 a zakoupit si můžete i hasicí přístroj za dalších $30. Plamenomet byl slíben, pokud se podaří prodat 50 tisíc klobouků od této společnosti, což se i stalo. Celkem je v plánu prodat 20 tisíc plamenometů a polovina je tak už objednána. Nečekejte ale plamenomet jak z války ve Vietnamu, tento nepálí tak daleko, takže není veden jako zbraň (pro federální regulaci by musel vrhat plamen aspoň tři metry). Ve skutečnosti jde o propanový hořák, který má jen netradiční tvar.
 
 
Žertem ještě na Twitteru zmínil, že skutečně nejde o zbraň na zombíky (na Twitteru si totiž dal titul "Zombie Defender") a nechystá apokalypsu, aby byla po těchto plamenometech poptávka. Prý nemá takovou továrnu, která by zvládla vyrobit dostatečný počet zombie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Assassin's Creed Origins Discovery Tour: nehrajeme, učíme se Assassin's Creed Origins Discovery Tour: nehrajeme, učíme se
Assassin's Creed Origins je titul už z minulého roku, který nás zaujal především svou dvojitou DRM ochranou kombinující VMProtect a Denuvo. Ta odolávala celkem dlouho, ovšem my se nyní podíváme na vzdělávací mód. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel už vyvíjí 14nm samostatné GPU Intel už vyvíjí 14nm samostatné GPU
Společnost Intel dokázala na trh přinést zatím jen jeden grafický čip, které bylo možné využít jako samostatné na grafické kartě. Jde o letitý čip 740 z roku 1998, po němž už Intel nic podobného na trh nedostal. To se ale asi změní.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 2600 otestován, o kolik je rychlejší než model 1600? AMD Ryzen 5 2600 otestován, o kolik je rychlejší než model 1600?
Společnost AMD má už v dubnu uvést na trh druhou generaci procesorů Ryzen, od nichž očekáváme spíše mírnější výkonnostní skok a také různé optimalizace a vylepšení. Nyní se můžeme opět podívat na to, jaký výkon slibuje Ryzen 5 2600.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Přichází nové procesory doplnit řady Intel Coffee Lake Přichází nové procesory doplnit řady Intel Coffee Lake
Intel Coffee Lake dnes zahrnují zatím jen šest procesorů rozvržených po dvou do řad Core i7, i5 a i3. Brzy k nim ale přibydou další, což se bude poprvé týkat i řad Pentium a Celeron. Co tedy můžeme očekávat? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Flight Simulator využil pro boj s piráty malware zachytávající hesla Flight Simulator využil pro boj s piráty malware zachytávající hesla
FSLabs tvoří přídavné funkce pro Microsoft Flight Simulator a v jejich instalátoru se ukrýval v podstatě malware, který měl pomoci bojovat proti lidem využívajícím nelegální verze. Sloužil ale konkrétně k extrahování hesel z prohlížeče Chrome. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář