www.svethardware.cz
>
>
>
>

Elpida a United Microelectronics budou vyvíjet pokrokové DRAM a PRAM

Elpida a United Microelectronics budou vyvíjet pokrokové DRAM a PRAM
, , aktualita
Společnosti Elpida Memory a United Microelectronics Company spojí své síly při vývoji pokrokových DRAM pamětí s využitím měděného low-k dielektrika a také pamětí PRAM - Phase-change Random Access Memory. Společnosti k tomu mají dobrý základ,...
K oblíbeným
reklama
Společnosti Elpida Memory a United Microelectronics Company spojí své síly při vývoji pokrokových DRAM pamětí s využitím měděného low-k dielektrika a také pamětí PRAM - Phase-change Random Access Memory. Společnosti k tomu mají dobrý základ, protože Elpida je jeden z předních výrobců čipů DRAM a United Microelectronics je smluvní producent polovodičových součástek, jenž poskytne své zkušenosti s low-k dielektriky.Firmy svou dohodu vidí jako výrazný krok kupředu pro vývoj pamětí budoucnosti, jenž by měl přinést rychlejší paměti DRAM s většími kapacitami a také akcelerovat komercializaci pamětí PRAM, jak se vyjádřil Takao Adachi, šéftechnolog Elpidy. UMC tak licencuje svou technologii využívající měděných low-k dielektrik Elpidě a ta zase umožní UMC používat její DRAM technologii jako součást pokročilých SoC (System on Chip) řešení.

Zdroj: X-bit labs
reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková