reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Elsa sice krachuje, ale přesto uvádí nové modely

, , článek
Elsa sice krachuje, ale přesto uvádí nové modely
Společnost Elsa sice krachuje, ale přesto uvádí nové modely výkonných grafických karet určených pro nasazení v oblasti profesionální grafiky. Samozřejmě jsou postaveny na grafických procesorech nVidia Quadro4.
Elsa sice krachuje, ale přesto uvádí nové modely
Bez ohledu na svoji finanční situaci, uvádí společnost Elsa tři nové modely grafických karet určených pro nasazení v oblasti CAD, vizualizace či animace. Jedná se o doplnění řad Gloria a Synergy o nové modely postavené na grafických procesorech společnosti nVidia z řady Quadro4. O nich jsme psali v samostatném článku a několika článcích v rubrice krátce. Nové modely Gloria a Synergy jsou tedy následující:

Elsa GLoria 900XGL

Grafická karta založená na nVidia Quadro 900XGL pracujícím na 300 MHz. Grafická paměť DDR SDRAM o velikosti 128 MB je taktována na 660 MHz (v režimu DDR). Karta obsahuje dva DVI výstupy a jeden TV výstup. Cena této grafické karty je $1649.

Elsa GLoria 750XGL

Postavená na nVidia Quadro 750XGL, taktovaném na 275 MHz. Pět typu DDR SDRAM o velikosti 128 MB, tentokráte je všem taktována na 550 MHz (v režimu DDR). Karta disponuje výstupy D-sub, DVI a TV. Její cena je $889.

Elsa Synergy4 550XGL

Používá grafický procesor nVidia Quadro4 550XGL taktovaný na 270 MHz. Grafická paměť dosahuje velikosti 64 MB (bohužel není uveden její typ) a pracuje na 400 MHz (takže předpokládám, že se jedná DDR SDRAM). Karta obsahuje pouze D-sub výstup a její cena činí $399.

Vypadá to sice velice hezky, leč dokud se nevyřeší kdo převezme společnost Elsa (pokud nějakým zázrakem nevyřeší svoje finanční problémy vlastními silami) pak si myslím, že by nebylo moudré kupovat produkty krachující společnosti.


Zdroj: X-bit labs
reklama
reklama
reklama