reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

emirater

Registrace: 19.3.2011
Komentářů: 7, score 3.0
Účast v Expertiádách: 7 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 27.11.2017 s hodnocením +8:
Kredity budou stačit... ­- Ne, nebudou!
Komentář z 13.9.2020 s hodnocením +6:
Navi se podle mého povedla a je rozhodně konkurence schopná. S těmi provozními vlastnostmi též nesouhlasím, mám RX5700, teplota a hlučnost není top ale taky nic hrozného, prostě OK z hlediska dlouhodobého provozu a TDP má menší než srovnatelná karta od nVidie.. Jinak pokud Vás nic netlačí, byla by hloupost nepočkat. Už podle cenové politiky nVidie se dá očekávat, že nejspíš opět dorazí slušná konkurence. Otazník podle mého visí pouze nad raytraycingem ale tato technologie mě osobně zatím moc nepřesvědčila a je stále v plenkách.
Komentář z 20.7.2023 s hodnocením +1:
Možná až to bude trochu zavedené, tak to seženete z číny ale nejspíš už ten XR nebude uplně atraktivní model….

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.11.2012 s hodnocením -1:
Také jsem pokukoval po nové tiskárně. Canon se z hlediska poměru cena­/výkon zdál jako solidní nabídka. Ale pak jsem objevil tzv. Error B200, který vás pár dnů po záruce jistě nepotěší! :)
Komentář z 5.2.2022 s hodnocením +1:
Z hlediska byznysu to chápu ale je to teda pěknej podfuk na fanoušky. Vydělávat na jednom titulu 2 miliony USD denně a neudělat ani jedno tak vytoužené single player DLC, to je opravdu ostuda. Čekání na oznámení dalšího titulu z tak populární série skoro 10! let a kdo ví, kdy přijde… pochybuju, že to bude dřív jak 2025. Kde jsou ty zlaté roky kolem milénia, kdy se ještě hry dělali srdcem. K tomu naprosto zbytečnému a trapnému remasteru klasik, se nemá cenu ani vyjadřovat. Vyhozené peníze o okna jak z hlediska vývoje, tak případné koupě.