reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Enermax nabídne bílou verzi skříně Ostrog ECA3250

8.10.2012, Jan Vítek, aktualita
Enermax nabídne bílou verzi skříně Ostrog ECA3250
Od Enermaxu se na trh dostává nová verze počítačové skříně Ostrog ECA3250, již jsme představili už letos v červnu. To se ale jednalo o modely v černém a černo-bílém provedení, k nimž nyní přibyla čistě bílá skříň Ostrog ECA3253-WB. Enermax...
Od Enermaxu se na trh dostává nová verze počítačové skříně Ostrog ECA3250, již jsme představili už letos v červnu. To se ale jednalo o modely v černém a černo-bílém provedení, k nimž nyní přibyla čistě bílá skříň Ostrog ECA3253-WB. Enermax je tak vedle firmy Thermaltake a dalších jedním z těch, kteří se snaží zákazníkům nabídnout více barevných provedení jednotlivých modelů počítačových skříní, což můžeme považovat za trend poslední doby. Že by docházely nápady na inovace?

Ostrog ECA3250 mají tělo vyrobené ze SECC a rozměry 480 x 200 x 460 mm. Slibují možnost instalace vysokých procesorových chladičů i těch nejdelších grafických karet (HDD šachty lze demontovat) a také chlazení pomocí až sedmi ventilátorů (v základním balení dostaneme jeden - 120mm vzadu). Na dnešní dobu tak nejde o žádné zvláštní skříně, spíše naopak.

Dále tu jsou čtyři porty USB na vrchním panelu, a to tři USB 2.0 a jeden USB 3.0. Osobně nechápu, proč to nejsou dva a dva, však USB headery na základních deskách jsou vždy po dvojici. Pro instalaci SSD pak dostaneme jeden adaptér do 3,5" pozice.

Tato novinka bude k dispozici od tohoto týdne za cenu 68 euro s daní.

Zdroj: TZ Enermax
reklama