www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax ohlásil Middle Tower COENUS

Enermax ohlásil Middle Tower COENUS
, , aktualita
Od firmy Enermax přichází na trh nová počítačová skříň typu Middle Tower, která dostala název COENUS a navazuje na předchozí model Fulmo ST představený teprve na konci března. Nicméně když se podíváme do interiéru dnes představené skříně,...
K oblíbeným
reklama
Od firmy Enermax přichází na trh nová počítačová skříň typu Middle Tower, která dostala název COENUS a navazuje na předchozí model Fulmo ST představený teprve na konci března. Nicméně když se podíváme do interiéru dnes představené skříně, pak ten vypadá naprosto shodně se skříní Cobra od firmy Raidmax. Je tedy zřejmé, že COENUS není původní návrh od firmy Enermax, která si stejně jako řada jiných výrobců pouze vzala již hotový návrh a upravila mu "fasádu".

COENUS přichází ve dvou verzích lišících se barvou. Je tu buď šedá nebo klasická černá (ECA3290A-G a ECA3290B-B), přičemž ty se liší ještě svou výbavou šachet pro disky či SSD. ECA3290A má sedm pozic pro 3,5" disky nebo čtyři pro 2,5" a tři pro 3,5" a ECA3290B je v prvním případě omezena na pět 3,5" pozic a v druhém na dvě 2,5".

Dále nám Enermax slibuje široký (30mm) prostor mezi trayem a pravou bočnicí, kudy můžeme vést kabely, a to třeba ke předním portům USB 3.0 (ty se dají napojit také na headery pro verzi 2.0) nebo 3,5mm pro audio. U obou verzí se pak dá odmontovat vrchní šachta, abychom mohli nainstalovat extra dlouhé grafické karty.

Pro chlazení COENUS využívá až šest ventilátorů, a to také dva 120mm vepředu nebo také 180mm model UCTA18A/UCTVQ18A nahoře. Celkové rozměry skříně jsou 487 x 234 x 488 mm (H x Š x V), hmotnost uvedena nebyla, ovšem vysoká nebude, neboť byly použity pouze 0,5 a 0,6mm plechy SECC. Veškeré specifikace jsou uvedeny na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Enermax (PDF)
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů