www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax ohlásil skříň Ostrog GT

Enermax ohlásil skříň Ostrog GT
, , aktualita
Zatím poslední skříň řady Ostrog přišla v podobě bílého middletoweru loni na podzim. Nyní se už na trh chystá nový model, a to Ostrog GT (též middletower), který stejně jako ostatní má nabídnout dobrý poměr cena / výkon. Ovšem jedná se o...
K oblíbeným
reklama
Zatím poslední skříň řady Ostrog přišla v podobě bílého middletoweru loni na podzim. Nyní se už na trh chystá nový model, a to Ostrog GT (též middletower), který stejně jako ostatní má nabídnout dobrý poměr cena / výkon. Ovšem jedná se o další z řady herních skříní, což znamená, že má ventilátorové pozice posazeny všude tam, kde se pro ně našlo místo. Nainstalovat budeme moci až 10 ventilátorů a podporována jsou také vodní chlazení s 240 či 280 mm dlouhým radiátorem (vrchní pozice).

Dále Enermax uvádí, že se do Ostrog GT díky rozšířené bočnici vejde až 184 mm vysoký procesorový chladič a co se týče délky grafických karet, pak ta je maximálně 286 mm či 412,5 mm bez předních diskových šachet.

Ostrog GT přichází již vybavený dvěma předními 140mm ventilátory s modrým či červeným podsvícením a vzadu je také jeden 120mm kousek. To nám bude bezpochyby stačit na chlazení běžného počítače, ovšem je tu i tak ještě sedm dalších pozic pro ventilátory. Dále tato skříň podporuje základní desky Micro ATX a ATX, tři mechanikové sloty, osm pozic pro pevné disky (z toho 4 ve vysunovací šachtě) a dvě pro SSD. Přední panel pak nabídne dva USB 2.0, stejně tolik USB 3.0 a audio konektorů.

K dispozici budou verze ECA3280A-B-F a ECA3280A-B-BR-F, přičemž ty se liší pouze oním podsvícením předních ventilátorů. Prozatím se ale na trh dostala jen modrá verze s doporučenou cenou 90 euro s daní.

Zdroj: TZ Enermax
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek