reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Enermax ohlásil skříň Ostrog GT

, , aktualita
Enermax ohlásil skříň Ostrog GT
Zatím poslední skříň řady Ostrog přišla v podobě bílého middletoweru loni na podzim. Nyní se už na trh chystá nový model, a to Ostrog GT (též middletower), který stejně jako ostatní má nabídnout dobrý poměr cena / výkon. Ovšem jedná se o...
Enermax ohlásil skříň Ostrog GT
Zatím poslední skříň řady Ostrog přišla v podobě bílého middletoweru loni na podzim. Nyní se už na trh chystá nový model, a to Ostrog GT (též middletower), který stejně jako ostatní má nabídnout dobrý poměr cena / výkon. Ovšem jedná se o další z řady herních skříní, což znamená, že má ventilátorové pozice posazeny všude tam, kde se pro ně našlo místo. Nainstalovat budeme moci až 10 ventilátorů a podporována jsou také vodní chlazení s 240 či 280 mm dlouhým radiátorem (vrchní pozice).

Dále Enermax uvádí, že se do Ostrog GT díky rozšířené bočnici vejde až 184 mm vysoký procesorový chladič a co se týče délky grafických karet, pak ta je maximálně 286 mm či 412,5 mm bez předních diskových šachet.

Ostrog GT přichází již vybavený dvěma předními 140mm ventilátory s modrým či červeným podsvícením a vzadu je také jeden 120mm kousek. To nám bude bezpochyby stačit na chlazení běžného počítače, ovšem je tu i tak ještě sedm dalších pozic pro ventilátory. Dále tato skříň podporuje základní desky Micro ATX a ATX, tři mechanikové sloty, osm pozic pro pevné disky (z toho 4 ve vysunovací šachtě) a dvě pro SSD. Přední panel pak nabídne dva USB 2.0, stejně tolik USB 3.0 a audio konektorů.

K dispozici budou verze ECA3280A-B-F a ECA3280A-B-BR-F, přičemž ty se liší pouze oním podsvícením předních ventilátorů. Prozatím se ale na trh dostala jen modrá verze s doporučenou cenou 90 euro s daní.

Zdroj: TZ Enermax
reklama
reklama
reklama