www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax REVOLUTION X't: zbrusu nová řada zdrojů

Enermax REVOLUTION X't: zbrusu nová řada zdrojů
, , aktualita
Enermax, velmi to oblíbený výrobce počítačových zdrojů, si tedy připravil zbrusu novou sérii REVOLUTION X't, která prozatím přichází ve čtyřech modelech s výkonem 430, 530, 630 a 730 W. Jsou to částečně modulární zdroje s plochými, a tedy...
K oblíbeným
reklama
Enermax, velmi to oblíbený výrobce počítačových zdrojů, si tedy připravil zbrusu novou sérii REVOLUTION X't, která prozatím přichází ve čtyřech modelech s výkonem 430, 530, 630 a 730 W. Jsou to částečně modulární zdroje s plochými, a tedy snad i skladnými kabely.

Jak je vidět z okolních fotografií, tyto zdroje nesou certifikaci 80 Plus Gold, čili mají slušnou efektivitu až 92 % při napájení z 230V sítě. Dále mají certifikaci ErP Lot 6 2013 a DC-DC ZERO DESIGN, jenž má umožnit procesorům Haswell spát ve stavech C6/C7, přičemž zdroje mají dodávat stabilní napětí. Dle ErP Lot 6 2013 má být spotřeba v pohotovostním režimu pod 0,5 W.

REVOLUTION X't využívají ke svému chlazení 139mm ventilátory s magnetickými ložisky Twister, díky nimž se chlubí hodnotou MTBF 100000 hodin. Otáčky jsou samozřejmě řízeny s ohledem na teplotu, přičemž ventilátor se díky funkci HeatGuard vypne až minutu po vypnutí počítače, aby vytáhl ze zdroje teplý vzduch. A krom toho a různých obvyklých ochran proti přepětí a podobně tu je také CordGuard pro zajištění síťového kabelu, aby se neuvolnil.

Zdroje budou k dispozici v tomto měsíci za ceny 110, 120, 130 a 140 USD za 430, 530, 630 a 730W model.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek