www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax si připravil nástupce zdrojů Modu82+

Enermax si připravil nástupce zdrojů Modu82+
, , aktualita
Již téměř před čtyřmi lety Enermax představil a v dalších letech aktualizoval zdroje Modu82+, které nyní nahrazuje novými modely Triathlor FC a doufá, že naváží na prodejní úspěchy první série. Poskytnout mají kombinaci kvalitních komponent,...
K oblíbeným
reklama
Již téměř před čtyřmi lety Enermax představil a v dalších letech aktualizoval zdroje Modu82+, které nyní nahrazuje novými modely Triathlor FC a doufá, že naváží na prodejní úspěchy první série. Poskytnout mají kombinaci kvalitních komponent, tichého provozu a stabilního výkonu.

Enermax Triathlor FC využívá technologii DC-to-DC, díky níž vytváří "vedlejší" napětí 3,3 V a 5 V z 12V větve, díky čemuž dokáže ušetřit prostor na plošném spoji a to se zase odrazí ve vyšší vzdušnosti. Triathlor FC také slibuje, že jeho větve poskytnou stabilní napětí i při nulovém odběru, což se vyplatí u uspaného počítače.

O chlazení se zde postará ventilátor T.B.Silence s ložisky Twister a životností 100000 hodin. Otáčet se bude dle modelu na 500 až 900 RPM, pokud tedy bude celkové zatížení zdroje pod 50 procent. Kabeláž je zde modulární kromě hlavního ATX svazku a pak tu jsou alespoň tři 6+2pinové konektory PCIe, dvě +12V větve poskytující 99% celkového výkonu zdroje.

K dispozici jsou následující modely (ceny s daní)
  • Triathlor FC 550W (ETA550AWT-M): 99,90 euro
  • Triathlor FC 650W (ETA650AWT-M): 119,90 euro
  • Triathlor FC 700W (ETA700AWT-M): 129,90 euro

Zdroj: TZ Enermax
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů