www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax uvádí nové modely skříní Fulmo ST

Enermax uvádí nové modely skříní Fulmo ST
, , aktualita
Na našem serveru jsme již jednou měli v recenzi model Enermax Fulmo, a to ten původní z roku 2012. Enermax jej doplnil ještě o model Fulmo GT a nyní nově i Fulmo ST, u nějž se výrobce chlubí novou "trojrozměrnou mřížkou", což je tedy dle...
K oblíbeným
reklama
Na našem serveru jsme již jednou měli v recenzi model Enermax Fulmo, a to ten původní z roku 2012. Enermax jej doplnil ještě o model Fulmo GT a nyní nově i Fulmo ST, u nějž se výrobce chlubí novou "trojrozměrnou mřížkou", což je tedy dle pohledu normální přední mřížka, pouze různě pokroucená.


Na to se ostatně můžete podívat na přiloženém videu z YouTube, kde se Enermax pokouší (alespoň dle názvu videa) recenzovat svůj vlastní produkt, což vyznívá poněkud podivně. Co nám ale Fulmo ST dále nabídne? Dle tiskové zprávy to je především velký prostor mezi trayem a pravou bočnicií, a to 32mm mezera pro snadné vedení kabelů, dále tu jsou čtyři USB porty, z toho dva verze 3.0, regulátor otáček ventilátorů, podporu osmi disků či SSD a díky jedné odnímatelné šachtě tu je prostor i pro velmi dlouhé až 412mm karty.


Enermax bude nabízet nové modely Fulmo ST ve dvou verzích, jak ukazuje obrázek. Ty se budou lišit především svým zbarvením. Jinak jde v obou případech o Middle Towery s rozměry 485 x 244 x 513 mm, podporou vodních chladičů (nahoru se vejde až 280 mm dlouhý radiátor) a místem pro až deset ventilátorů velikosti 120 či 140 mm. Zde narazíme ještě na jeden rozdíl mezi oběma verzemi, kde ta s červeným podsvícením má vepředu dva 140mm ventilátory, díky nimž se právě skrz přední panel line ono světlo. Více na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Enermax
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře