reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Enermax uvádí nové modely skříní Fulmo ST

26.3.2013, Jan Vítek, aktualita
Enermax uvádí nové modely skříní Fulmo ST
Na našem serveru jsme již jednou měli v recenzi model Enermax Fulmo, a to ten původní z roku 2012. Enermax jej doplnil ještě o model Fulmo GT a nyní nově i Fulmo ST, u nějž se výrobce chlubí novou "trojrozměrnou mřížkou", což je tedy dle...
Na našem serveru jsme již jednou měli v recenzi model Enermax Fulmo, a to ten původní z roku 2012. Enermax jej doplnil ještě o model Fulmo GT a nyní nově i Fulmo ST, u nějž se výrobce chlubí novou "trojrozměrnou mřížkou", což je tedy dle pohledu normální přední mřížka, pouze různě pokroucená.


Na to se ostatně můžete podívat na přiloženém videu z YouTube, kde se Enermax pokouší (alespoň dle názvu videa) recenzovat svůj vlastní produkt, což vyznívá poněkud podivně. Co nám ale Fulmo ST dále nabídne? Dle tiskové zprávy to je především velký prostor mezi trayem a pravou bočnicií, a to 32mm mezera pro snadné vedení kabelů, dále tu jsou čtyři USB porty, z toho dva verze 3.0, regulátor otáček ventilátorů, podporu osmi disků či SSD a díky jedné odnímatelné šachtě tu je prostor i pro velmi dlouhé až 412mm karty.


Enermax bude nabízet nové modely Fulmo ST ve dvou verzích, jak ukazuje obrázek. Ty se budou lišit především svým zbarvením. Jinak jde v obou případech o Middle Towery s rozměry 485 x 244 x 513 mm, podporou vodních chladičů (nahoru se vejde až 280 mm dlouhý radiátor) a místem pro až deset ventilátorů velikosti 120 či 140 mm. Zde narazíme ještě na jeden rozdíl mezi oběma verzemi, kde ta s červeným podsvícením má vepředu dva 140mm ventilátory, díky nimž se právě skrz přední panel line ono světlo. Více na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Enermax
reklama
reklama