www.svethardware.cz
>
>
>
>

Enermax vypustil zdroje Triathlor ECO

Enermax vypustil zdroje Triathlor ECO
, , aktualita
V návaznosti na zdroje Enermax Triathlor FC se na trh dostávají nové modely Triathlor ECO, které budou k dispozici ve čtyřech provedeních s výkonem 350W, 450W, 550W a 650W. Nabídnou nám ploché kabely, které se snadněji skládají a jsou částečně...
K oblíbeným
reklama
V návaznosti na zdroje Enermax Triathlor FC se na trh dostávají nové modely Triathlor ECO, které budou k dispozici ve čtyřech provedeních s výkonem 350W, 450W, 550W a 650W. Nabídnou nám ploché kabely, které se snadněji skládají a jsou částečně modulární, technologii Load Balancer pro stabilizování napětí na výstupu a certifikace ErP Lot 6 2013 a 80 Plus Bronze. Díky tomu slibují velmi nízký odběr v pohotovostním režimu (pod 0,5 W) a dosahují při zapojení do 230V sítě efektivity 88 %.

Dále tu máme funkci HeatGuard, která po vypnutí počítače nechá běžet 120mm ventilátor ještě po dobu 30 až 60 sekund, aby se teplý vzduch dostal ven. Od toho si máme slibovat prodloužení životnosti zdroje. Dále nechybí různé ochrany, a to obvyklé OVP (Over Voltage), DC UVP (Under Voltage), OPP (Over Power), SCP (Short-Circuit) a SIP (Surge and Inrush current).

Enermax Triathlor ECO budou k dispozici od října za ceny $80 (350W); $90 (450W); $100 (550W) a $110 (650W).

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek