Epic Games kupuje Cubic Motion pro animace obličeje, Watch Dogs budou zdarma

Epic Games kupuje Cubic Motion pro animace obličeje, Watch Dogs budou zdarma
, , aktualita
Společnost Epic Games koupila svého dlouholetého technologického partnera Cubic Motion. Ten se specializuje na ztvárnění obličejů a jejich animaci a firmě Epic se bude velice hodit vedle vývojářů z 3Lateral.
K oblíbeným
reklama
Epic Games tak nově vlastní Cubic Motion zabývající se animací obličejů s využitím vysoce automatizovaných technologií. Takové jsme už mohli vidět v demech Unreal Enginu. 
 
 
Vedle toho ale Epic Games už od začátku předchozího roku vlastní i 3Lateral, vývojáře technologií pro digitalizaci lidských postav a pohybů s vysokou mírou přesnosti a detailů. Ti už také pracují v týmu Unreal Engine, přičemž Tim Sweeney (CEO Epic Games) to celé označil za další milník pro tvorbu obsahu. 
 
 
Spolupráce firem Epic Games, Cubic Motion a 3Lateral s využitím Unreal Enginu přinesla třeba výše uvedené video Siren, které ale bylo prezentováno již na GDC 2018. Digitálně je v něm ztvárněna čínská herečka Bingjie Jiang. O tom, že by byla její animace nerozpoznatelná od opravdového videa, se ještě nedá mluvit, ale výsledek je i tak opravdu dobrý a my se můžeme těšit na to, co to přinese v herní praxi. Ta dosavadní pro Cubic Motion představuje God of War a Spider-Man od Insomniac Games. 
 
 
Vedle toho se můžeme podívat, jaké hry zdarma si Epic Games Store opět přichystal. Aktuálně to jsou rovnou tři, a to Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hoke a Mutazione. Od 19. března to bude The Stanley Parable a především pak Watch Dogs, čili další AAA titul. Jde o hru z roku 2014 od Ubisoftu, která se již dočkala pokračování a sesbírala úspěšné kritiky. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění
Bohatí lidé se často účastní filantropických projektů a v případě boje proti COVID-19 nyní hraje prim Jack Dorsey, který je CEO Twitteru. Ten se totiž rozhodl věnovat celou miliardu dolarů, což je skoro třetina jeho jmění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala