Epic nyní zdarma nabízí Borderlands: The Handsome Collection

Epic nyní zdarma nabízí Borderlands: The Handsome Collection
, , aktualita
Epic Games Store nepřekvapil, ale rozhodně ani nezarmoutil, neboť dle očekávání tu máme zdarma Borderlands: The Handsome Collection. Nejde o jeden titul, ale o dvě hry včetně veškerého bonusového obsahu. 
K oblíbeným
reklama
Borderlands: The Handsome Collection následuje po Civilizaci 6, kterou Epic Games Store nabízel do včerejšího odpoledne, a za týden už tak bude čas na titul Ark Survival Evolved. Měla to tak být celá šňůra příjemných překvapení, kterou nám ale zhatil následující uniklý snímek z prezentace firmy Epic Games. 
 
 
Jak už název říká, Borderlands: The Handsome Collection není jedna hra. Tento titul čítá jednak Borderlands: The Pre-Sequel a pak Borderlands 2, a to včetně veškerého bonusového obsahu, který se pro ně objevil na trhu do samotného závěru roku 2017. Obyčejně se pak Borderlands: The Handsome Collection prodává za plných 60 dolarů či eur, takže jde po Grand Theft Auto V a Civilizaci VI o další velkorysou nabídku od Epic Games Store. 
 
A jako starší hry mají Borderlands: The Pre-Sequel a Borderlands 2 i vcelku mírné nároky na PC hardware. V každém případě budeme tedy potřebovat 50 GB volného místa a 64bitový systém Windows 7 či novější. Minimální konfigurace ale čítá 2,93GHz Core i3 530 / 2,6GHz Phenom 9950, 4 GB RAM a kartu úrovně GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970. Doporučeně to pak je 3,1GHz Core i3 2105 / 3,6GHz FX 4100 a GeForce GTX 760 / Radeon HD 7850 a opět 4 GB RAM. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P
Powerline adaptéry se v posledních letech staly oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle rozšířit domácí síť prostřednictvím elektrických rozvodů. TP-Link do této kategorie přináší novou sadu TL-PA7017P s podporou rychlosti až 1 Gb/s.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi
Čínský výrobce Beelink se rozhodl svou nabídku mini PC rozšířit o nový model, který tentokrát nevyužívá procesor od Intelu, ale AMD. K tomu přidal několik prémiových funkcí a některé z nich, jako je čtečka otisků prstů, se objevují jen zřídka.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách
Italský výzkumný tým pracuje na vývoji čtyřnohých robotů, kteří dokážou i při nelehkých podmínkách udržet rovnováhu při stání na dvou končetinách. Budoucí roboti by tak mohli překonávat i velmi úzké mosty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty
Zájem o vývoj měkké robotiky projevují různé vědecké instituce, jednou z nich je i Harvardova univerzita. Tamní výzkumný tým vytvořil chytrou textilii pro měkké roboty, která je ovládaná na základě tepla. 
4.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí
Kosmická agentura NASA se připravuje na plánovaný program Artemis, který slibuje návrat astronautů na Měsíc. Vypadá to, že se k plánovaným třem misím programu Artemis přidá ještě dalších šest.
3.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář