Epic prokračuje s rozdáváním her zdarma, je tu logická The Talos Principle

Epic prokračuje s rozdáváním her zdarma, je tu logická The Talos Principle
, , aktualita
Společnost Epic Games nám slíbila nabídku 12 her zdarma, a to v krátkém sledu přes Vánoční svátky. Čekat by nás přitom měla ještě alespoň jedna další hra této série symbolizovaná klíčovou dírkou. Nyní je tu ale The Talos Principle.
K oblíbeným
reklama
The Talos Principle je tak 11. hrou v pořadí, takže následovat bude už jen jeden titul, pro který má Epic Games pouze malou nápovědu v podobě klíčové dírky. Lze tak tušit, že by to mohla být snad hra na zloděje, například samotný Thief, ale to brzy uvidíme. The Talos Principle je totiž v nabídce do dnešních 17:00 a pak už přijde hra prezentovaná následujícím piktogramem. Jde o dvanáctou v řadě, nicméně akce bude ještě pokračovat ještě dalším titulem, ale ten by už měl nabídku opravdu završit.
 
 
Obchod Epic Games Store začal tuto akci s robotickou strategii Into the Breach, dále s multiplayerovou akcí TowerFall Ascension, dále nabídl originální střílečku Superhot, kde se čas pohybuje společně s hlavní postavou, následovalo Little Inferno pro virtuální pyromany, opičí Ape Out, plošinkovka Celeste, po ní Totally Accurate Battle Simulator zaměřený na simulaci fyziky, vesmírná rogue honička FTL: Faster Than Light, akční retro RPG Hyper Light Drifter, taktická hra Shadow Tactics: Blades of the Shogun a nyní logická The Talos Principle. Jde o velice pestrou a zajímavou směsici, z níž by si měl vybrat každý, kdo vyloženě neočekával, že mu Epic naservíruje výběr AAA titulů, byť třeba starších. 
 
 
The Talos Principle je běžně k mání za 40 eur, i když nyní je na Steamu s 85% slevou. Jde přitom o povinnost pro ty, kteří si rádi zahrají nenásilné logické hry a není jim cizí žánr sci-fi. Ostatně i z ikonického obrázku je zřejmé, že tu budou roboti, ovšem na druhou stranu, kdo by čekal koťátka, ten bude asi zklamán (až na jedno z easter egg). Kotě zde symbolizuje spíše dobře známou filozofickou otázku točící se kolem Schrödingerovy kočky.  
 
Ve hře tak budeme řešit hádanky a logické hříčky pohledem první osoby, a to ve světě, kde se prolínají moderní technologie s prostředím starých rozvalin. Nebude tak nouze o droidy, lasery nebo hrátky s časem. Pod The Talos Principle se mimochodem podepsal také Tom Jubert, který pracoval právě na FTL a celkově jde o práci studia Croteam. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery
Intel přinesl přehled o svých finančních výsledcích za druhý letošní kvartál, v němž dokázal utržit téměř stejnou sumu jako před rokem, ovšem pod touto pokličkou se dějí mnohem větší změny, než by se mohlo zdát. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře