reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Epson si připravil všestranné tiskárny Expression Premium

, , aktualita
Epson si připravil všestranné tiskárny Expression Premium
Na trhu budou již od tohoto měsíce dostupné nové tiskárny Epson Expression Premium určené do domácností, které slibují malé rozměry a také použití nového pětibarevného inkoustu Claria Premium. Ten bude vhodný pro tisk lesklých fotografií....
Epson si připravil všestranné tiskárny Expression Premium
Na trhu budou již od tohoto měsíce dostupné nové tiskárny Epson Expression Premium určené do domácností, které slibují malé rozměry a také použití nového pětibarevného inkoustu Claria Premium. Ten bude vhodný pro tisk lesklých fotografií.

Dále nás má potěšit motorizovaný ovladací panel a výstupní zásobník, což tedy neplatí pro model XP-600/605, pro ovládání poslouží 8,8cm dotykový displej (u XP-600/605 jen 6,3cm displej) a připojení zase může zajistit Wi-Fi. Pak se zde využije i známá služba Epson Connect s Epson iPrint, Epson Email Prin, novým ovladačem Remote Print a skenováním do cloudu.

Tiskárny jsou také vybaveny zadním podavačem pro speciální média, jako jsou karty, silný fotografický papír a pak tu jsou dva zásobníky papíru s předním plněním, možnost oboustranného tisku a také tisku na optické disky.

Konkrétně budou k dispozici modely XP-800, XP-700 a zmíněné XP-600/605. Všechny tisknou rychlostí až 32 stran za minutu a na závěr tiskovky bylo jen tak zmíněno, že jde vlastně o multifunkční zařízení schopné i skenovat, kopírovat a faxovat.

Zdroj: TZ Epson
reklama
reklama
reklama