www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ESET Online Scanner nyní v nové public betaverzi

ESET Online Scanner nyní v nové public betaverzi
, , aktualita
Společnost ESET spustila veřejnou betaverzi ESET Online Scanner, jenž kontroluje počítač na přítomnost virů, spyware a rootkitů. Tento skener podporuje všechny hlavní internetové prohlížeče a má nové grafické rozhraní pro jednoduché ovládání...
K oblíbeným
reklama
Společnost ESET spustila veřejnou betaverzi ESET Online Scanner, jenž kontroluje počítač na přítomnost virů, spyware a rootkitů. Tento skener podporuje všechny hlavní internetové prohlížeče a má nové grafické rozhraní pro jednoduché ovládání a také implementovanou technologii Anti-Stealth pro detekci rootkitů.Rozdíl mezi ESET Online Scanner a NOD32 je především ten, že EOS je zdarma a pracuje s internetovými prohlížeči. Infiltrace dokáže také pouze nalézt a odstranit, ale neumožňuje chránit počítač před napadením a také nelze konfigurovat. Je zde však možnost zjistit aktuální stav bezpečnosti počítače, což se hodí tehdy, kdy nepracujeme s vlastním.

Nyní je tedy k dispozici betaverze a plná verze bude připravena nejpozději v prvním čtvrtletí roku 2009.

Zdroj: TZ ESET
reklama
Nejnovější články
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře