reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

EVGA představuje vodou chlazené GeForce GTX 780

, , aktualita
EVGA představuje vodou chlazené GeForce GTX 780
Již s vodními bloky přichází na trh dvě nové karty EVGA patřící do HydroCopper Series, které jsou vybaveny nejnovějším GPU NVIDIA GeForce GTX 780. První z nich je základní verze GeForce GTX 780 HydroCopper Series, jejíž základní takt GPU...
EVGA představuje vodou chlazené GeForce GTX 780
Již s vodními bloky přichází na trh dvě nové karty EVGA patřící do HydroCopper Series, které jsou vybaveny nejnovějším GPU NVIDIA GeForce GTX 780. První z nich je základní verze GeForce GTX 780 HydroCopper Series, jejíž základní takt GPU je 980 MHz a díky turbu až 1033 MHz a pak tu bude ještě verze Classified, jejíž takty výrobce neprozradil. Ne proto, že by byly stejně jako celá série tajné, ale proto, že ještě nebyly stanoveny.

Dle fotografií to vypadá, že karta verze Classified je výrazně delší než u základní verze, což by mohlo naznačovat použití výkonnějšího napájecího systému pro možnost výrazného přetaktování.

Vodní blok pokrývá u obou karet celý povrch, přičemž na důležitých místech výrobce použil poniklovanou měď, která v místě výdeji tepla proudícímu médiu tvoří pole výstupků s rozměry pouze 0,25 x 0,35 mm. Logo firmy EVGA na bloku bude zase pro lepší efekt podsvícené a toto podsvícení budeme moci ovládat pomocí přiloženého softwaru. A co se týče fitinek můžeme si vybrat mezi průměry 3/8" a 1/2", aby nám blok dobře zapadl do našeho systému vodního chlazení.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama