www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EVGA představuje vodou chlazené GeForce GTX 780

EVGA představuje vodou chlazené GeForce GTX 780
, , aktualita
Již s vodními bloky přichází na trh dvě nové karty EVGA patřící do HydroCopper Series, které jsou vybaveny nejnovějším GPU NVIDIA GeForce GTX 780. První z nich je základní verze GeForce GTX 780 HydroCopper Series, jejíž základní takt GPU...
K oblíbeným
reklama
Již s vodními bloky přichází na trh dvě nové karty EVGA patřící do HydroCopper Series, které jsou vybaveny nejnovějším GPU NVIDIA GeForce GTX 780. První z nich je základní verze GeForce GTX 780 HydroCopper Series, jejíž základní takt GPU je 980 MHz a díky turbu až 1033 MHz a pak tu bude ještě verze Classified, jejíž takty výrobce neprozradil. Ne proto, že by byly stejně jako celá série tajné, ale proto, že ještě nebyly stanoveny.

Dle fotografií to vypadá, že karta verze Classified je výrazně delší než u základní verze, což by mohlo naznačovat použití výkonnějšího napájecího systému pro možnost výrazného přetaktování.

Vodní blok pokrývá u obou karet celý povrch, přičemž na důležitých místech výrobce použil poniklovanou měď, která v místě výdeji tepla proudícímu médiu tvoří pole výstupků s rozměry pouze 0,25 x 0,35 mm. Logo firmy EVGA na bloku bude zase pro lepší efekt podsvícené a toto podsvícení budeme moci ovládat pomocí přiloženého softwaru. A co se týče fitinek můžeme si vybrat mezi průměry 3/8" a 1/2", aby nám blok dobře zapadl do našeho systému vodního chlazení.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek