www.svethardware.cz
>
>
>
>

EVGA uvádí svou herní klávesnici Z10 RGB s displejem

EVGA uvádí svou herní klávesnici Z10 RGB s displejem
, , aktualita
Společnost EVGA si připravila novou verzi své klávesnice Z10, která disponuje pouze červeným podsvícením. Nyní tu máme EVGA Z10 RGB s barevným podsvícením, která byla ukázána už loni na Computexu.
K oblíbeným
reklama
EVGA Z10 RGB mohli zájemci vidět už na Computexu 2019 jako vylepšenou verzi původní klávesnice Z10. Nyní přichází na trh společně se softwarem EVGA Unleash RGB, který poslouží také pro nastavení displeje v klávesnici. Malý grafický displej už svého času nabízely herní klávesnice společnosti Logitech, takže nejde o žádnou novinku a nás může zajímat především to, co všechno může zobrazovat a jak obtížné bude jeho využití třeba pro zobrazování informací z různých her. 
 
 
Samotná klávesnice EVGA Z10 RGB přichází jako náhrada původního modelu Z10 s červeným podsvícením, který už byl také vybaven nejspíše naprosto stejným displejem. Tomu už červená barva zůstala i v nové verzi a z popisu na stránkách firmy EVGA je zřejmé, že stejná zůstala i jeho funkčnost a celkové možnosti. Můžeme si tak nechat zobrazovat informace o hardwaru (takty, teploty, atd.), různé čítače (čas, FPS), statistiky (Precision X1, E-LEET X), atd. 
 
 
I z ostatních specifikací je zřejmé, že rozdíl mezi starou a novou verzí je v podstatě jen v podsvícení, i když s tím je pochopitelně spojen i výběr či provedení tlačítek. Zde EVGA nespoléhá na Cherry, ale na mechanická tlačítka Kailh typu Blue, nebo Brown, dle výběru zákazníka. 
 
 
Další rozdíl bude i v nastavení softwaru, který bude obsahovat i funkce pro konfiguraci podsvícení. Jinak nám tato klávesnice ve své výbavě opět nabídne pět programovatelných kláves ve sloupci u levého okraje, herní přepínač (deaktivuje klávesy Windows), dotazovací frekvenci 1000 Hz a N-key rollover (NKRO), hub se dvěma porty USB 2.0, ovladače jasu/hlasitosti audia a také multimediální tlačítka nad numerickou částí. Její součástí je také podložka pod zápěstí. 
 
Původní EVGA Z10 s červeným podsvícením přišla za cenu 150 dolarů, přičemž nová verze Z10 RGB bude stát o 50 dolarů více. Je tedy škoda, že stará z trhu zmizí, když by mohla být prodávána dále v jiné cenové hladině. 
 
Zdroj: EVGA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Boeing si zopakuje pokažený orbitální test Starlineru Boeing si zopakuje pokažený orbitální test Starlineru
Na konci minulého roku společnost Boeing provedla test svého Starlineru, který se pokusil dosáhnout oběžné dráhy a připojit se na několik dní k Mezinárodní vesmírné stanici. Test se nepovedl a nyní už víme, že si jej Boeing zopakuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Core i7-1185G7: Tiger Lake se ukázal v testech Core i7-1185G7: Tiger Lake se ukázal v testech
Vývoj procesorů Intelu a obecně záměry této firmy nejsou moc přehledné a mezi aktuální témata patří řada různých procesorových rodin. Mezi nimi jsou i Tiger Lake jako zatím nejpokročilejší procesory této firmy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S přijdou na trh koncem května, co to znamená pro nástupce? Comet Lake-S přijdou na trh koncem května, co to znamená pro nástupce?
Původně jsme procesory Comet Lake-S očekávali na začátku tohoto roku, ale nyní je téměř jisté, že přijdou na konci května s tím, že na konci dubna je Intel formálně představí a sdělí podrobnosti. Ale co nástupnická generace Rocket Lake?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jižní Korea zvažuje sledovací náramky pro karanténu v boji proti COVID-19 Jižní Korea zvažuje sledovací náramky pro karanténu v boji proti COVID-19
Jižní Korea zvládá boj s koronavirem SARS-CoV-2 poměrně dobře a poslední týdny už počty nakažených ani zdaleka nestoupají tak dramaticky. Přesto se najdou takoví, kteří porušují karanténu a vláda zvažuje, zda je sledovat elektronickými náramky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD a NVIDIA se zařazují do HPC konsorcia pro hledání léku na Covid-19 AMD a NVIDIA se zařazují do HPC konsorcia pro hledání léku na Covid-19
Pro běžné lidi je tu Folding@home a pro firmy zase nové HPC konsorcium pro boj s nemocí Covid-19, které vzniklo ze spolupráce firmy IBM a Bílým domem. Do něj se nyní přidávají i společnosti AMD a NVIDIA.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář