www.svethardware.cz
>
>
>
>

EVGA uvádí svou herní klávesnici Z10 RGB s displejem

EVGA uvádí svou herní klávesnici Z10 RGB s displejem
, , aktualita
Společnost EVGA si připravila novou verzi své klávesnice Z10, která disponuje pouze červeným podsvícením. Nyní tu máme EVGA Z10 RGB s barevným podsvícením, která byla ukázána už loni na Computexu.
K oblíbeným
reklama
EVGA Z10 RGB mohli zájemci vidět už na Computexu 2019 jako vylepšenou verzi původní klávesnice Z10. Nyní přichází na trh společně se softwarem EVGA Unleash RGB, který poslouží také pro nastavení displeje v klávesnici. Malý grafický displej už svého času nabízely herní klávesnice společnosti Logitech, takže nejde o žádnou novinku a nás může zajímat především to, co všechno může zobrazovat a jak obtížné bude jeho využití třeba pro zobrazování informací z různých her. 
 
 
Samotná klávesnice EVGA Z10 RGB přichází jako náhrada původního modelu Z10 s červeným podsvícením, který už byl také vybaven nejspíše naprosto stejným displejem. Tomu už červená barva zůstala i v nové verzi a z popisu na stránkách firmy EVGA je zřejmé, že stejná zůstala i jeho funkčnost a celkové možnosti. Můžeme si tak nechat zobrazovat informace o hardwaru (takty, teploty, atd.), různé čítače (čas, FPS), statistiky (Precision X1, E-LEET X), atd. 
 
 
I z ostatních specifikací je zřejmé, že rozdíl mezi starou a novou verzí je v podstatě jen v podsvícení, i když s tím je pochopitelně spojen i výběr či provedení tlačítek. Zde EVGA nespoléhá na Cherry, ale na mechanická tlačítka Kailh typu Blue, nebo Brown, dle výběru zákazníka. 
 
 
Další rozdíl bude i v nastavení softwaru, který bude obsahovat i funkce pro konfiguraci podsvícení. Jinak nám tato klávesnice ve své výbavě opět nabídne pět programovatelných kláves ve sloupci u levého okraje, herní přepínač (deaktivuje klávesy Windows), dotazovací frekvenci 1000 Hz a N-key rollover (NKRO), hub se dvěma porty USB 2.0, ovladače jasu/hlasitosti audia a také multimediální tlačítka nad numerickou částí. Její součástí je také podložka pod zápěstí. 
 
Původní EVGA Z10 s červeným podsvícením přišla za cenu 150 dolarů, přičemž nová verze Z10 RGB bude stát o 50 dolarů více. Je tedy škoda, že stará z trhu zmizí, když by mohla být prodávána dále v jiné cenové hladině. 
 
Zdroj: EVGA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře